Opis gry PoxNora

0
150
Rate this post

W fantastycznym świecie gry pełnym mistycznych stworzeń i ludów znajdziesz kolorową mieszankę strategii z pełnymi akcji pojedynkami. Twoim celem są magiczne runy, równie potężne co tajemnicze.

 

Klasyczna strategia przeplatająca się z turowymi pojedynkami taktycznymi w fantastycznym świecie naszpikowanym magicznymi runami oczekuje cię w grze na przeglądarkę PoxNora. Podróżując przez pełen przygód wirtualny świat gry poznasz niejednokrotnie mistyczne stworzenia i plemiona zamieszkujące magiczne krainy. Rozglądaj się jednak przede wszystkim za tajemniczymi runami.

Rozpoczynając swą przygodę w świecie fantasy gry browserowej PoxNora decydujesz się na jedną z ośmiu grywalnych nacji. Do wyboru masz nieumarłych Forsaken Wastes, jaszczury Sundered Lands lub elfo-podobne stworzenia Savage Tundra. Po przyłączeniu się do wybranej nacji wyruszasz na spotkanie przygody w grze PoxNora. Twoim celem w grze są trzy rodzaje tajemnych run, które różnią się od siebie posiadanymi właściwościami i tym samym potężnymi mocami.

W grze PoxNora poruszasz się przeciągając swoich bohaterów na wybrane miejsce na mapie, w ten sam sposób rozmieszczasz również swoje runy tak, by zadać przeciwnikowi jak najsilniejszy cios. Podczas turowych rozgrywek na mapie fantastycznego świata musisz pokonać przeciwnika odbierając mu jego runy, przez co automatycznie wzmacniasz swój inwentarz potężnych artefaktów. PoxNora oferuje ci również mnóstwo taktycznym opcji podczas rozgrywek, twoje zwycięstwo nie zależy więc wyłącznie od mocy twoich run, lecz także od obranej strategii.

W grze nie musisz non stop poszukiwać innych przeciwników do pokonania, równie dobrze możesz obrać bardziej samotniczą formę rozrywki w PoxNora, podejmując się różnorodnych pojedynczych kampanii. Również podczas nich twoje runy zyskują cenne doświadczenie, a więc także i siłę. W grze znajdziesz setki run, które odpowiednio wzmocnione i dobrane ze sobą zagwarantują ci ostateczne zwycięstwo w grze PoxNora.