Opis gry Knight’s Fable

0
266
Rate this post

Akcja RPG na przeglądarki Knight’s Fable rozgrywa się w fantastycznym świecie pełnym mistycznych postaci i demonicznych potworów. Czy będziesz przemierzał ten świat w poszukiwaniu przygód, czy skupisz się na walkach PvP, zależy już tylko od ciebie.

 

W grze na przeglądarki Knight’s Fable świat wypełniony wieloma przygodami i niebezpiecznymi przeciwnikami przedstawiony jest kolorową i szczegółową grafiką 2D w mangowym klimacie. Rozpoczynając grę do wyboru będziesz miał jedną z 4 postaci: rycerza, magiczkę, wojownika lub wróżkę. Każda klasa posiada swoje specjalne umiejętności, zalety i wady, charakteryzujące strategię grania każdą z nich. Rycerze posiadają wysoką obronę, magiczki parają się magią, wojownicy potrafią zadać wysokie obrażenia w walce jeden na jednego, a wróżki wspierają swoją drużynę zaklęciami ochronnymi, jednocześnie rozpraszając przeciwników. Oczywiście rycerze i wojownicy są wrażliwi na magiczne ataki, natomiast magiczki i wróżki lepiej, żeby nie znalazły się w pobliżu świszczących ostrzy mieczy.

Pewnym ograniczeniem jest brak możliwości wyboru płci bohaterów. Rycerz i wojownik zawsze będą mężczyznami, a magiczka i wróżka kobietami. Na szczęście charakter twojej postaci będziesz mógł uzewnętrznić przez różnego rodzaju stroje i akcesoria.

Gdy już wybierzesz swoją postać, od razu zostaniesz rzucony w wir otaczających cię przygód i zadań gry na przeglądarkę. Dość szybko będziesz musiał pokonać pierwszych demonicznych przeciwników. Powinno przyjść ci to z łatwością. Za każdą walkę i wykonane zadanie zdobywasz punkty doświadczenia, dzięki którym osiągasz kolejne poziomy zaawansowania swojej postaci, wiedzę, dzięki której możesz rozwijać swoje umiejętności i oczywiście złoto.

Podczas swojej podróży w fantastycznym świecie Knight’s Fable spotkasz wiele postaci, które będą ci towarzyszyły w poszukiwaniu nowych przygód. Dzięki możliwości tworzenia grupy bohaterów, łatwiej będzie ci pokonać coraz silniejszych przeciwników. W walkach będą ci także pomagały różne bestie nad którymi zyskasz władzę. Z czasem, przemierzając bajeczne krainy i mroczne podziemia, na twojej drodze staną naprawdę potężni przeciwnicy, za pokonanie których zdobędziesz wiele doświadczenia, a także przedmioty wzmacniające twoją postać. Dzięki tym zwycięstwom twoja postać stanie się mądrzejsza i silniejsza, co pozwoli ci się zmagać z jeszcze bardziej wymagającymi przeciwnikami.