Opis gry Dragon Nest

0
236
Rate this post

W wirtualnym świecie fantasty twoim zadaniem będzie uwolnienie magicznej krainy spod władania ciemnych mocy. Odnalezienie zaginionego Grala umożliwi ci przywrócenie pokoju w świecie chaosu.

 

Gra z gatunku MMORPG Dragon Nest nawiązuje trójwymiarową grafiką do japońskich filmów fantasy i przeniesie cię do wirtualnego świata Lemuria, w którym złośliwa bliźniacza siostra bogini Altea szerzy chaos w tej fantastycznej krainie. Wkrocz do walki i podejmij wyzwanie oswobodzenia Lemurii spod panowania ciemności.

W grze client Dragon Nest wybierasz jedną spośród czterech dostępnych klas: Wojownika, Łucznika, Czarodzieja i Kleryka i wkraczasz na pole bitwy stawiając czoła wyzwaniom innych graczy. Każda z klas posiada unikalną kombinację ciosów. Szczególny nacisk w grze Dragon Nest położony jest na epickie pojedynki PvP, a zróżnicowane poziomy wymagają zgrania i zacieśnionej współpracy w drużynie graczy. Poprzeczkę trudności podnosi system non-target, przez co będziecie musieli naprawdę maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności, by zwyciężyć.

Dragon Nest oferuje ci rownież przeogromny świat, w którym randomizowane lochy sprawiają, że nie znajdziesz czasu na nudę. Potężni bossowie i wymagające instancje stanowią wyśmienitą okazję do poddania próbie swych umiejętności. Dynamiczne pojedynki i stale zmieniający się świat gry gwarantują rozgrywkę na długie godziny. Jesteś bowiem jedyną nadzieją wirtualnego świata Lemuria by odnaleźć zaginiony Gral, który pokona mroczną boginię i zmiecie chaos z powierzchni ziemi wirtualnego świata.

Do twej dyspozycji w grze client Dragon Nest są liczne rodzaje broni i potężne elementy wyposażenia wspomagają was w trudniej walce z przeciwnikiem. Przyłącz się do gildii i zacznij wypełniać pasjonujące misje, które przybliżą cię do upragnionego celu.