Opis gry Royal Revolt 2

0
222
Rate this post

Stwórz potężne królestwo i broń swojego zamku budując śmiertelny labirynt, z którym będą musieli się zmierzyć wrogowie! Podbijaj posiadłości okolicznych sąsiadów i sam plądruj ich skarbce.

 

W pierwszej części gry Royal Revolt musiałeś walczyć o odzyskanie należnego ci tronu. W drugiej części jesteś już władcą własnego królestwa i sam troszczysz się o jego rozwój i obronę. Aby to osiągnąć, musisz po pierwsze rozbudować budowle, które znajdują się na jego terenie. Do dyspozycji masz między innymi koszary, gdzie rekrutujesz swoje wojska, poczynając od prostych rycerzy i łuczników, poprzez paladynów i czarodziei, a kończąc na potężnych armatach i moździerzach. W wieży maga twój bohater zgłębi tajemną wiedzę i pozna zabójcze czary. Na podzamczu znajdują się budynki gospodarcze, zaopatrujące twój w zamek w niezbędną żywność, a z umieszczonego za bramą targu możesz ściągać podatki w postaci złota.

W międzyczasie zadbaj o aspekt obronny twojego zamku. Polega on na rozbudowaniu i umocnieniu ścieżki prowadzącej do jego wrót. Stwórz niepokonany labirynt, wyposażony we wszelkiego rodzaju przeszkody utrudniające dotarcie przeciwnikowi do celu. Z początku dysponował będziesz prostymi zasiekami, drewnianą palisadą czy wieżą strażniczą. Wraz z rozwojem królestwa zyskasz dostęp do bardziej zaawansowanych fortyfikacji i pułapek, takich jak kamienne wieże ciskające we wroga kulami ognia. Rozbudowywanie swojej obrony możesz porównać do gier typu tower defense. Gdy już odpowiednio przygotowałeś swoje królestwo na odwiedziny wroga, warto zebrać drużynę wojów i ruszyć na podbój okolicznych sąsiadów. Ten element gry znasz już pewnie z pierwszej części Royal Revolt. Chcąc zdobyć zamek przeciwnika, musisz przeprowadzić swojego bohatera i dzielnych wojów przez zabójczy labirynt, który przygotował twój oponent. Celem jest dotarcie do bramy zamku i sforsowanie jej. Na wykonanie tego zadania masz ściśle określony czas. Jeżeli się w nim zmieścisz otrzymasz cenne nagrody. Jeżeli nie zdążysz, oblężenie zakończy się porażką.

Gra Royal Revolt 2 jest godnym następcą swojego poprzednika, który w udany sposób rozwija pomysł na którym opierała się pierwsza część. Barwna grafika 3D, duża grywalność i możliwość rywalizacji o zajęcie najlepszego miejsca w lidze, zapewnią ci udaną zabawę. Tak więc nie zwlekaj, twój tron czeka na ciebie!