Farmerama

0
174
Rate this post

Gry przeglądarkowe gatunku symulacji ekonomicznych zyskują ostatnio niesamowicie na popularności o czym świadczą głównie takie gry jak zielone imperium i wolni farmerzy. Kolejną podobną, lecz wnoszącą sporo nowości jest Farmerama, czyli produkcja od firmy BigPoint.

Pierwsze co rzuca się w oczy to naprawdę piękna grafika, mimo iż na swoim komputerze nie musimy nic instalować. Gra nie wymaga szybkiego łącza, ale ładowanie zaawansowanych grafik i animacji momentami może trochę trwać.

Naszym zadaniem będzie uprawa roślin, a także hodowla różnych zwierząt, wśród których można wymienić kury, króliki, czy nawet łosie. Dzięki zbieranym uprawom będziemy mogli wypełniać zlecenia kupców, które znajdziemy w naszej głównej siedzibie, czyli domu farmerskim. Na farmie znajdziemy także młyn, w którym będziemy mogli przygotować paszę dla zwierząt, oraz stodołę, gdzie składujemy nasze zbiory.

Możemy udać się również do miasta gdzie znajdziemy naprawdę ogrom różnych opcji, przykładowo:

-Targ

-Cieślę

-Spółdzielnię

i naprawdę, dużo więcej.

Swoją przygodę w Farmeramie jest naprawdę łatwo rozpocząć, głównie dzięki tutorialowi, który krok po kroku przeprowadzi nas przez wszystkie najważniejsze opcje gry i pomoże zrozumieć jej ideę, a także pozwoli zebrać trochę dodatkowego doświadczenia.

Gra w Farmeramę naprawdę sprawia przyjemność i nie nudzi się szybko. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych i ciągle zyskuje nowych użytkowników.

Plusy gry:

  • Rewelacyjna grafika
  • Tutorial na początku
  • Nie nudzi się nawet po dłuższym okresie czasu
  • Prosta, lecz wciągająca

Minusy gry:

  • Czasami się długo ładuje na wolniejszych łączach.

Adres gry: www.farmerama.pl

Adres forum: www.pl.board.bigpoint.com/farmerama/

Poprzedni artykułFootballTeam
Następny artykułFast & Furious
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.