Opis gry Sword Saga

0
227
Rate this post

Wciel się w rolę herosa przemierzającego pełen magii świat Sword Saga. Wybierz jedną z klas postaci i poznaj fascynującą historię. Walcz przeciw niebezpiecznym przeciwnikom i wraz z przyjaciółmi przywróć pokój na twojej ojczystej ziemi.

Na początku gry MMORPG Sword Saga będziesz mógł wybrać jedną z 3 klas postaci – strzelca, maga lub wojownika. Każdy z nich posiada inne wady i zalety, a także korzysta z innej taktyki podczas walki. Przykładowo strzelcy sprawdzą się idealnie w walce na odległość rażąc pojedyncze cele jak i grupy przeciwników, będąc prawie bezbronnymi w spotkaniu z klasami walczącymi wręcz. Za to magowie, nie dość, że zadają obrażenia, to są jeszcze w stanie osłabić wrogów. W twojej pełnej niebezpieczeństw drodze będą ci towarzyszyć różne postaci i najemnicy. W walkach wspomogą cię i młoda magiczka Tifa, jak i świetnie posługująca się swoim ostrzem szermierka Creasess, a także odważna pani generał Valpottira. Wszystkie te bohaterki są piękne i młode, dlatego na pewno będzie ci się z nimi miło przeżywało przygody.

Zdobywając kolejne poziomy doświadczenia twoja postać będzie mogła nauczyć się różnorodnych umiejętności. Aby spokojnie poznać sposób grania swoją postacią, do 35 poziomu będziesz mógł za darmo zresetować swoje umiejętności i rozłożyć je ponownie, próbując nowych strategii. W dalszej fazie gry, można także uruchomić drugi zestaw zdolności, co pozwoli najbardziej zaawansowanym graczom na urozmaicenie rozgrywki. Kombinacje zdolności są prawie nieograniczone, ale podczas walki liczy się także to w jakiej formacji wystawisz swojego bohatera i jego najemników i przyjaciół na pole bitwy. Często odpowiednie ich ustawienie może zadecydować o wygranej lub przegranej.

Pomimo tego, że w Sword Saga możesz grać w zwykłej przeglądarce internetowej, to charakteryzuje się on przyciągającą oko grafiką i wartką akcją. Podczas gdy po mapie poruszasz się oglądając swoją postać w rzucie izometrycznym z góry, to pola bitwy rozgrywają się na dwuwymiarowej taktycznej planszy. Dołącz do tysięcy innych graczy, zakładaj z nimi gildie, lub walcz przeciwko nim w emocjonujących potyczkach PvP na arenie. Wejdź do świata fantasy Sword Saga i poprowadź swoje jednostki ścieżką glorii i chwały.