Opis gry Black Desert

0
277
Rate this post

Black Desert to epicki MMORPG umieszczony w fantastycznym świecie podzielonym na dwie przeciwne strony zmagające się ze sobą o Czarny Kamień. Przygotuj się na spotkanie z wielkim światem pełnym przygód i nowych możliwości.

Black Desert jest grą MMO typu sandbox. Oznacza to, że będziesz miał prawie nieograniczoną wolność w swoich poczynaniach, dostając od początku dostęp do całego otaczającego cię świata. Tylko od tego jak poprowadzisz swoją postać, będzie zależał dalszy jej los. Rozgrywka toczy się o zdobycie Czarnego Kamienia – potężnego źródła energii. Występuje on tylko na wielkiej pustyni oddzielającej zmagające się ze sobą kraje – skupionego na doczesnym życiu Calpheon i nastawionej na duchowe aspekty Valencii.

Potyczki w tym MMO przebiegają bardzo dynamicznie. Każda postać ma możliwość dosiadania wierzchowca i prowadzenia z jego grzbietu walki. Będzie to oczywiście wymagało od ciebie o wiele większych umiejętności, ale znacząco zwiększy twoją efektywność w starciu. W Black Desert dostępne są także epickie zmagania o zamki. Oblężenia prowadzone są z pełnym rozmachem, a liczba graczy, która może brać w nich udział jest praktycznie nieograniczona. Podczas oblężenia strzałami z bombardy możesz niszczyć bramę zamku, lub wspinać się po drabinie na jego mury. Uważaj na wrogich obrońców, którzy w każdej chwili mogą wyprowadzić zbrojną wycieczkę na oblegających.

Jako że twórcy Black Desert nie chcą cię w niczym ograniczać, udostępnili możliwość wspinania się na mury, budynki, balkony itp. Poczuj prawdziwą wolność. Teraz żaden murek nie będzie już przeszkodą nie do pokonania. Otwarty świat oznacza także pełną interakcję z NPC. Każdy z nich posiada swoją własną historię, zamiary i potrzeby. Pomagając im lub działając przeciw ich interesom, zmienisz ich stosunek do ciebie. Dokonuj więc właściwych wyborów i zadbaj o dobre relacje z mieszkańcami Black Desert.

Dla najmajętniejszych graczy dostępne jest około 2 tysięcy domów do kupienia, które można wyposażyć meblami tworzonymi przez innych graczy, albo samemu wystawiać w nim swoje produkty na sprzedaż. Pamiętaj, że własny dom nie jest łatwy w utrzymaniu i jeżeli nie zapłacisz w odpowiednim czasie podatków, zostanie on przekazany pod licytację.

Podsumowują Black Desert to epickie MMORPG w ogromnym świecie, pełnym nieograniczonych wręcz możliwości. Zapisz więc swoją historię w tej wirtualnej krainie pełnej przygód i niebezpieczeństw.