Opis gry Salem

0
139
Rate this post

W poszukiwaniu nowego domu rozpoczynasz od zera. W strategicznej grze wnosisz na nowo swoją małą ojczyznę, by przekształcić ją w tętniącą życiem krainę. Czekają na ciebie również liczne przygody.

 

W strategii client Salem lądujesz w krainie, w której musisz na nowo rozpocząć swoje życie, budując własną osadę i przekształcając ją w kwitnącą metropolię. Swoją poprzednią ojczyznę musiałeś niestety opuścić i teraz rozpoczynasz swoje życie zupełnie na nowo od podstaw. Twoim zadaniem będzie wznoszenie kolejnych budynków, w których będziesz mógł mieszkać i funkcjonować.

Również pozyskiwanie licznych surowców oraz ciężka praca na roli będzie należała do twoich codziennych obowiązków w strategicznej grze Salem. Zawierająca elementy gatunku RPG gra Salem umożliwia ci rozwijanie umiejętości twojego bohatera oraz zakładanie kolejnych kolonii, jednak wszystko będzie zależało od twojej strategicznej i gospodarczej smykałki. Musisz bowiem przekuć dostępne surowce i zasoby w przydatne materiały budowlane i zdatne do handlu. W grze fantasy Salem będziesz miał do dyspozycji liczne materiały, z których możesz zrobić użytek podczas budowania twojego nowego domu.

Pamiętaj jednak, że jeśli twój bohater zakończy swój żywot, nie ma możliwości go wskrzeszenia, taki bowiem kruczek zawiera w sobie stały świat gry. Jest to zdecydowanie kolejne czekające cię wyzwanie w grze online, musisz więc bacznie uważać na otaczające cię środowisko i dokładnie przemysleć kolejne kroki. Świat gry Salem jest bowiem pełen niebezpieczeństw czających się za każdym rogiem. W grze możesz również spodziewać się licznych wyzwań, bowiem świat Salem pełen jest potężnych i niebezpiecznych wyzwań, którym musisz podołać, jeśli chcesz z sukcesem kontynować budowę swojej małej ojczyzny w grze.

W grze online Salem musisz również podejmować się kolejnych wymagających misji, odkrywać kolejne krainy, podbijać je i mierzyć się z innymi graczami. W strategicznej grze client Salem rozpoczynasz swoje nowe życie i starasz się przetrwać w pełnym wyzwań i niebezpieczeństw świecie gry fantasy.