Opis gry Florensia

0
221
Rate this post

Pokonaj wszystkie potwory, bo tylko tak możesz przetrwać w tej grze. Znajdź przyjaciół na wszystkich oceanach i pokonaj razem z nimi groźnych wrogów…

 

Florensia to jest gra MMO z Japonii. W tej emocjonującej grze stworzysz indywidualnego bohatera, z którym odkryjesz kolorowy, interesujący świat. Wybierz jedną z czterech klas i przygotuj się na przygodę.

Na początku gry Florensia musisz wybrać jedną klasę. Po osiągnięciu 40. poziomu możesz się zdecydować na inną klasę i zmodyfikować bohatera według własnej preferencji i w miarę potrzeby. W trakcie gry rozwijasz swoje umiejętności i przy odrobinie szczęścia zostaniesz już niedługo wpływowym bohaterem. Niektóre umiejętności możesz przyswoić sobie po osiągnięciu pewnego poziomu gry.

W grze Florensia produkujesz własne statki, z którymi ruszasz w bitwy. Do produkcji statków masz pięć typów do dyspozycji. Na każdy statek są potrzebne różne części, które musisz kupić lub poszukać na całym świecie. Spraw, jaki statek najbardziej do ciebie pasuje. Na twojej wycieczce poznasz wszystkie zakątki kolorowego świata. W trakcie gry Florensia zostaniesz prawdziwym bohaterem, ale pamiętaj, że czeka na ciebie też niebezpieczeństwo.

Szukaj skarby, polepsz swoje wyposażenie i walcz bohatersko o sławę i honor. Przy odrobinie szczęścia pokonasz każdego wroga i odkryjesz cenne skarby. Przygotuj się w grze Florensia na ciekawą i interesującą przygodę.