Opis gry Unlimited Ninja

0
260
Rate this post

Rzuć wszystko i zostań ninja! Przed tobą droga na skróty do rozpoczęcia przygody na miarę prawdziwego bohatera. RPG Unlimited Ninja to darmowa gra przeglądarkowa nie tylko dla najwierniejszych fanów anime.

Jeżeli tylko lubisz RPGi i spodoba ci się charakterystyczna, kolorowa grafika Unlimited Ninja to bez problemu wczujesz się w atmosferę tej produkcji. Później robi się już tylko ciekawiej! Zastanawiasz się zatem co czeka na ciebie po drugiej stronie ekranu? Wschodnie sztuki walki, nadprzyrodzone moce i potężna magia. To właśnie one będą twoimi sprzymierzeńcami w niebezpiecznej podróży na którą się decydujesz. Nie musisz się jednak obawiać, bo w twoich poczynaniach będą wspierać cię również przyjaźnie nastawione postaci, którym podobnie jak twojemu bohaterowi zależy na wymierzeniu sprawiedliwości siłom zła…  Razem z nimi i innymi graczami online możesz zjednoczyć się w batalii przeciwko groźnym kreaturom, fantastycznym wrogim stworzeniom i … tajemniczemu demonowi, którego nikczemne intencje zagrażają bezpieczeństwu twojej rodzinnej wioski.

Żeby rozpocząć grę w Ultimate Ninja, będziesz musiał zdecydować się na przynależność twojego bohatera do jednej z trzech dostępnych klas. Przedstawiciele każdej z nich są obdarzeni innymi mocami. Taijutsu to krzepcy i do perfekcji kontrolujący każdy mięsień swojego ciała wojownicy. Ninjutsu to indywidualiści, którzy wypracowali nieznane innym bohaterom, niezwykle skuteczne techniki ataku. Jeżeli natomiast chcesz zagrać bohaterem o wyjątkowych siłach psychicznych, które w obliczu zagrożenia umożliwiają mu tworzenie przed wrogiem iluzji – odpowiednim wyborem będzie dla ciebie Genjutsu. W ramach każdej z tych klas, możesz wystawić do walki postać kobiecą albo męską. Żeby było jeszcze ciekawiej – kiedy nabierzesz już wprawy i zdobędziesz trochę doświadczenia, będziesz mógł wesprzeć dodatkowo swojego bohatera towarzystwem dzielnego zwierzęcia, które pozwoli się poskromić tylko prawdziwemu ninja.

Niektóre przygody, tak jak ta, zaczynają się w domu, ale to kwestia paru chwil, żeby akcja przeniosła cię do zupełnie innego miejsca – mangowego świata sekretów, niebezpiecznych przygód i odważnych decyzji. Jesteś gotowy?