BiteFight

0
176
Rate this post

Bitefight jest darmową grą przeglądarkową, w której możemy wcielić się w wampira, lub wilkołaka. Są to razy, które się nienawidzą, a nocami, gdy żądza krwi staje się coraz silniejsza polują na ludzi, lub rasę przeciwną.

Oczywiście możemy polując zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu wzmacniamy wartości swoich umiejętności:

-siły, która oznacza ilość mocy jaką możemy użyć w walce

-zwinność odpowiadającą możliwości zranienia przeciwnika

-wytrzymałość dzięki której przyspiesza się nasza regeneracja

-charyzma, pozwala na znajdowanie przeciwnika przeciwnej rasy, nawet gdy ten ma dobrze rozbudowaną kryjówkę

Każda postać może posiadać także ekwipunek taki jak bronie, które należy aktywować przed walką, aby dały efekt. To ile przedmiotów możemy przechowywać zależy od naszego poziomu.

W Bitefight musimy nie tylko walczyć, ale także skutecznie chronić się przed atakami innych. W tym celu konieczne jest rozbudowywanie wspomnianej już kryjówki. Dzięki niej jest nas trudniej znaleźć, a dzięki dodatkowej rozbudowie zwiększają się wartość obrony.

Gra posiada rozbudowane miasto gdzie znajdziemy wiele przydatnych rzeczy. Najważniejsze budynki to:

-Kupiec, u którego możemy zdobyć wiele przydatnych przedmiotów (bronie, zbroje…), a wraz z wyższymi poziomami zyskujemy coraz większy wybór

-Cmentarz to miejsce, w którym możemy podjąć się pracy. Jednorazowo możemy podjąć się pracy maxymalnie na 8 godzin (np na noc)

-Sklep VooDoo, gdzie zakupimy piekielne kamienie, które pozwolą nam aktywować konto premium wprowadzające wiele usprawnień i bonusów do gry.

W Bitefight mamy też możliwość zakładania klanów. Aby to uczynić należy wcześniej wybudować kryjówkę klanu, od poziomu której będzie zależało to ilu członków może maxymalnie zawierać. Ciekawą opcją są wojny klanów, w których możemy wyzwać przeciwników tej samej, lub przeciwnej rasy. W pierwszym przypadku musimy jednak otrzymać potwierdzenie chęci wojny. Dzięki rytuałom klanowym wszyscy członkowie mogą zwiększyć umiejętności.

Ostatnim elementem gry są polowania. Możemy szukać zarówno graczy z przeciwnej rasy jak i ludzi. W żadnym wypadku nie ma 100% pewności, że kogoś upolujemy i jest to zależne od naszych umiejętności, a także poziomu rozbudowy kryjówek innych.

Plusy gry:

  • Ciekawa tematyka
  • Walka z innymi graczami

Minusy gry:

  • „Ciężka” grafika
  • Linki spamerskie, dzięki którym zyskujemy w grze

Strona gry: www.bitefight.pl

Forum gry: www.board.bitefight.pl

Poprzedni artykułBeStudent
Następny artykułBlood Wars
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.