Opis gry Pokémon Trading Card Game Online

0
226
Rate this post

Pokémony już dawno rozprzestrzeniły się po świecie, przeskakując się z przenośnej konsoli GameBoy na inne media. Przyszedł w końcu też czas na kolekcjonerską grę karcianą na komputery i tablety.

 

W Pokémon Trading Card Game Online będziesz miał możliwość stania się najlepszym trenerem Pokémonów pod słońcem, mając pod swoją opieką tak znane stworki jak Pikachu, Mew, Squirtle czy Weedle. Rozwijając je, korzystając z ich umiejętności i używając różnych kart efektów nie dasz swoim przeciwnikom żadnych szans na wygraną. Oczywiście będziesz musiał najpierw przygotować odpowiednią talię kart, aby tego wszystkiego dokonać. Poznaj wady i zalety różnych typów Pokémonów. Przykładowo elektryczne stworki nie zrobią nic przeciw tym, które zrobione są z kamienia. Przygotuj się więc odpowiednio do każdej kolejnej walki.

Do walki przeciw innym pokémonowym trenerom będziesz musiał wystawić odpowiednią talię kart, którą sam przygotujesz. Do twojej dyspozycji będziesz miał karty ze stworzeniami, karty energii, różnych efektów, wsparcia czy trenerów. Przykładowo każdy Pokémon, aby wykorzystać swoją umiejętność, będzie potrzebował odpowiedniego rodzaju energii. Bardzo ważnym elementem podczas rozgrywki jest także rozwijanie własnego Pokémona. Nawet najmniejszy i najsłabszy stworek może przemienić się w niepokonanego pupila.

Nowe karty możesz zdobywać na kilka sposobów, na przykład pokonując kierowanych przez komputer przeciwników, albo logując się codziennie do gry i dostając gratisowe niespodzianki. Możesz też wygrać nagrody biorąc udział w emocjonujących turniejach online, w których zmierzysz się z innymi graczami z całego świata.

Karciana gra Pokémon Trading Card Game Online jest zupełnie darmowa, a dzięki specjalnie przygotowanym taliom dla początkujących, możesz rozpocząć swoją rozrywkę w świecie Pokémonów od zaraz. Może i talie te nie zawierają żadnych rzadko występujących stworków, ale z ich pomocą szybko uzupełnisz swoją kolekcję o wyjątkowe Pokémony na komputerach PC i Mac lub na tabletach iPad i iPad mini.