Opis gry Lineage 2

0
190
Rate this post

W przepięknym baśniowym świecie pełnym smoków i nieustraszonych wojowników czekają cię liczne niebezpieczeństwa i przygody. Fantastyczny świat trawi jednak wojna między trzema zwaśnionymi królestwami.

 

Lineage 2 to gra client osadzona w wirtualnej krainie fantasy, pełnej mrocznych lochów, monumentalnych zamków, przerażających smoków i nieustraszonych wojowników. Odwieczny konflikt między trzema wrogimi królestwami stanowi kanwę fabuły tej gry MMO.

Rozpoczynając grę client Lineage II masz do dyspozycji szeroką gamę ras i klas postaci, a każda z nich dysponuje unikalnym zestawem umiejętności i specjalnych zdolności. Do gry możesz więc wkroczyć jako przedstawiciel rasy Ludzi, Elfów, Orków, Karłów lub Ciemnych Elfów wcielając się w Wojownika lub Maga. Swojego bohatera możesz rozwijać z każdym twoim poczynaniem w grze. W grze Lineage 2 możesz walczyć w pojedynkę, możesz również zgrupować się z innymi graczami tworząc gildie oraz zawierając sojusze.

W grze Lineage 2 będziesz niejednokrotnie miał okazję do stoczenia pojednyków PvP, ale będziesz mógł również uczestniczyć w wielkich bitwach lub oblężeniach zamków, a w tych bataliach udział mogą brać setki graczy. Profil gry dopełnia rozbudowany system ekonomiczny i gospodarczy, a każde królestwo w grze różni się od pozostałych ustrojem politycznym, co gwarantuje niespotykaną nigdzie indziej różnorodność krain.

Przyłączając się do jednego z trzech walczących między sobą królestw rozsianych na dwóch kontynentach gwarantujesz sobie więc sporą dawkę wyzwań i adrenaliny w grze client Lineage 2. Stań sie więc częścią tętniącego życiem i magią fantastycznego świata gry i zarezerwuj sobie miejsce wśród zasłużonych bohaterów na kartach historii. Gra toczy się bowiem o władzę i dominację, ale również nie ustawaj w ciągłych rozwijaniu swego bohatera. Zarówno jako Mag jak i Wojownik masz szansę specjalizacji w jednym z 31 zawodów. Możesz również zapewnić sobie towrzystwo w postaci zwierzęcia, aby zawsze mieć u boku wiernego Psa, Wilka lub Smoka.