Opis gry Conquer Online

0
291
Rate this post

Conquer Online to free-to-play MMORPG, którego akcja umieszczona jest w fantastycznym świecie starożytnych Chin. Wciel się w postać odważnego wojownika, który walczy z niebezpiecznymi potworami i przeżywa niesamowite przygody.

W Conquer Online możesz wybrać jedną z 7 ścieżek rozwoju, stając się piratem, mnichem, nindżą, łucznikiem, taoistą, trojanem lub wojownikiem. Każda z klas posiada swoje niepowtarzalne umiejętności i ciosy, które będziesz mógł wykorzystać w walce ze swoimi przeciwnikami. Pokonuj kolejnych wrogów i rozwiązuj postawione przed tobą zadania, a zdobędziesz doświadczenie niezbędne do rozwoju swojej postaci. Osiągaj kolejne poziomy i stań się najpotężniejszym wojownikiem w fantastycznym świecie starożytnych Chin.

Jednym z najważniejszych elementów Conquer Online jest wszechobecne PvP, czyli walki pomiędzy graczami. Może z początku wydawać się to dla ciebie dziwne, że w każdym miejscu i czasie możesz zaatakować innego gracza, ale to właśnie za to rzesze graczy na całym świecie polubiały Conquer Online. Gra oferuje wiele możliwości interakcji pomiędzy graczami od pojedynków jeden na jeden, walk w grupach, różnego rodzaju turniejach i wojnach klanowych.

Gra oferuje także wiele ciekawych funkcji, jak możliwość urządzania własnego domu, tworzenia i modyfikowania ekwipunku, czy nawet brania udziału w emocjonujących konnych wyścigach. Ponadto na wytrwałych graczy czeka możliwość reinkarnacji, dzięki czemu po osiągnięciu 120 poziomu, można odrodzić się pod nową postacią, która będzie posiadała jeszcze potężniejsze umiejętności, pozwalające na bardziej zaawansowaną rozgrywkę.

Powstały w 2003 roku MMORPG dostępny jest aktualnie na komputery PC i Mac, a także posiada swoją wersję na urządzenia mobilne z systemem iOS. Conquer Online wciąż cieszy się niegasnącą popularnością i może pochwalić się ponad 10 milionami zarejestrowanych graczy na całym świecie. Prosta rozgrywka, klasyczna oprawa graficzna w rzucie izometrycznym, błyskawiczne potyczki, wiele możliwości walk PvP i ciekawe funkcje zapewnią niejednej osobie kupę przyjemnej rozrywki.