Kilka rodzajów wybuchowej broni, którą właściwie ledwo jesteś w stanie utrzymać – tylko tyle i aż tyle potrzebne jest w tej grze, by stać się nieustraszonym bohaterem wirtualnego świata.

 

Rundowe potyczki z pozostałymi graczami RAD Soldiers stanowią dość efektywny system eliminacji słabeuszy. Pełne akcji rozgrywki czekają na odważnych i nieustraszonych bohaterów, którym nie straszne są kule świszczące nad głowami. Wystarczy bowiem uzbroić się po zęby i wyruszyć na pole walki.

Pełna czarnego humoru gra strategiczna na przeglądarkę RAD Soldiers, w której nie zabraknie elementów typowej strzelanki wzywa tylko najodważniejszych. Nad Londynem zawisły czarne chmury, bowiem w mieście wylądowały wyjątkowo wybuchowe i niebezpieczne rakiety, które należy rozbroić. A tego zadania podejmujesz się właśnie ty wraz ze swoim nieustraszonym oddziałem. Przeglądarkowa walka toczy się więc o odzyskanie władzy w metropolii i uratowanie bogu duch winnych cywilów.

Jednak by tego dokonać będziesz musiał sprawdzić swój taktyczny i strzelniczy kunszt podczas walk rundowych, w których musisz obrać właściwą strategię, by twoi żołnierze pokonali oddziały wroga. Pośpiech i pochopne decyzje są twoim wrogiem w bazującej graficznie na silniku Unity grze RAD Soldiers. Od twoich decyzji zależy jednak przyszłość miasta i twojego oddziału, daj więc z siebie wszystko.

Wyposaż swoich żołnierzy w najbardziej zaawansowaną technologicznie broń, by mogli godnie walczyć w słusznej sprawie. Broń w grze RAD Soldiers możesz dowolnie rozwijać i modyfikować sprawiając, że stanie się ona jeszcze bardziej wybuchowa. Również stylowe outfity i inne ciekawe akcesoria z pewnością podniosą morale wśród żołnierzy, kiedy szala zwycięstwa przechyli się na stronę wroga. Rozwijaj swoje umiejętności oraz skille żołnierzy by ostatecznie zwyciężyć w grze strategicznej RAD Soldiers.