Opis gry Upologus

0
206
Rate this post

Jako leśny skrzat, wprawdzie niewielkich rozmiarów, ale za to o wielkich ambicjach stania się któregoś dnia potężnym magiem zwalczasz w lesie trolle i smokopodobne potwory.

Wcale nie tak dawno temu i wcale nie za siedmioma górami był sobie pewien uczeń czarniksiężnika. Nie douczył się zaklęcia, które miało mu zagwarantować kociołek złota i zamiast tego zmienił się w skrzata. Potężny czarodziej Upologus przeklął uczniaka i ten przemierza teraz leśny świat w charakterze skrzata, a to co spotyka na drodze sprawia, że nie może narzekać na nudę.

W przeglądarkowej grze Upologus wcielasz się w rolę leśnego skrzata, który zamieszkuje las pełen grzybów, trolli i smoków. Masz jeden cel, któremu poświęcasz się bez reszty, czyli uwolnienie się od nędznej postrury ciamajdowatego skrzata i awansowania do rangi mistrza magii niczym Upologus. Czeka cię więc daleka droga, a do tego pełna niebezpieczeństw.

Upologus jest darmową grą na przeglądarkę, w której w magicznym lesie spotykasz mnóstwo nieprzyjaznych leśnych trolli i drapieżnych potworów przypominających smoki. Musisz przyswoić sobie moc magicznych run, one zagwarantują ci zaklęcia, dzięki którym będziesz mógł pokonać przeciwników. Możesz w tym celu połączyć się z innymi graczami w gildię, aby wspólnie zbliżać się do upragnionego celu.

W grze browserowej Upologus możesz dowolnie ukształtować swojego skrzata zgodnie z własnym upodobaniem, tak samo jak chatkę, którą będzie on zmieszkiwał. W Upologus masz do wyboru szeroką gamę ubrań i wyposażenia do domu. Musisz też zatroszczyć się o dobre samopoczucie skrzata, a więc zapewnij swojemu bohaterowi jedzenie i wygodne posłanie, na którym będzie mógł odpocząć po wyczerpującej walce.

Magiczne pojedynki z innymi graczami czekają na ciebie w grze Upologus. Udowodnij więc, jak dużo się nauczyłeś i czy jesteś już blisko swego celu. Pokaż, czy jesteś gotowy stać się potężnym magiem na miarę czarodzieja Upologusa.