Opis gry Downhill Xtreme

0
179
Rate this post

Jesteś fanem prędkości i jeździsz na longboardzie albo zawsze chciałeś spróbować? Masz teraz szansę. Sprawdź jak poradzisz sobie z zakrętami, trudnymi trasami i bezlitosną konkurencją. Na pokrzepienie dostaniesz dużą dawkę energetycznej muzyki.

 

Jeteś gotowy na podróż autostopem do longboardowego nieba? Wystarczy tylko, że chwycisz za swojego smartfona lub tablet, a gra wyścigowa Downhill Xtreme zapewni ci taką przejażdżkę. Duże prędkości, idealnie gładkie nawierzchnie i niemal niekończące się trasy. Czego chcieć więcej? Za tytułem stoi studio Distinctive Developments – grupa ludzi, którzy swoją developerską przygodę zaczynali od tworzenia gier na konsole. Tym razem zespół przygotował jednak produkcję mobilną 3D poświęconą całkowicie sportowi ekstremalnemu jakim są downhillowe zjazdy na longboardzie.

W Downhill Xtreme wskakujesz na swoją deskę aby dołączyć do grupy racerów z całego świata. Longboardowy hołd dla prędkości będziesz mógł składać na dobrze zaprojektowanych, zróżnicowanych torach. Malownicze trasy, które przyjdzie ci przemierzać umiejscowione będą niejednokrotnie w dość egzotycznych lokacjach. Żeby rozpocząć rajd musisz tylko dobrze się odepchnąć i przyjąć aerodynamiczną pozycję, czyli tzw. „tuck”. Im dłużej będziesz pozostawać w pozycji, która podbija stawkę na liczniku prędkości, tym lepiej. Za momenty tuckingu jesteś nagradzany bonusowymi punktami.  Mechanizm skręcania w Downhill Xtreme jest przyjemny i intuicyjny, bo wystarczy delikatnie bujać ekranem – tudzież z wyczuciem przechylać go na lewo i prawo w zależności od potrzeby. Kiedy już przyzwyczaisz się do sterowania swoją postacią, najwyższy czas na wystartowanie w rankingowych wyścigach. W sportowej gierce free-to-play możesz spróbować swoich sił w eventach organizowanych na obszarze całego wirtualnego świata Downhill Xtreme. Najlepsze drużyny z całego globu spotykają się w jednym miejscu, żeby sprawdzić swoje umiejętności i udowodnić innym graczom, że nie mają żadnych szans.

Żeby zagrać w Downhill Xtreme musisz tylko odwiedzić sklep iTunes albo Google Play i pobrać grę za darmo na urządzenie mobilne.