Opis gry Moonstars

0
180
Rate this post

Trzej przemili kosmici rozbili się na naszej planecie i nie mogą wrócić do siebie. Pomóż im odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości, zbudować farmę i stworzyć tu swój nowy dom. Nie obawiaj się, będzie ci w tym pomagał przemiły robot, Stary Techno.

 

Moonstars to gra na przeglądarki, w której fantastyczny świat kosmitów miesza się z grami farmerskimi. W tej darmowej grze online będziesz miał możliwość zbudować swoją własną kosmiczną farmę. Uprawiaj rośliny, wydobywaj surowce i buduj futurystyczne konstrukcje jak międzystrefowe portale i statki kosmiczne. Umiejscowienie kosmitów w grze farmerskiej być może wydaje się karkołomnym pomysłem, ale po paru chwilach i wykonaniu kilku zadań z pomocą Starego Techno zatopisz się w tym świecie i będziesz już wiedział, co należy robić.

Jak tylko założysz swoje konto i zalogujesz się do gry w przeglądarce lub przez Facebooka, twoim pierwszym zadaniem będzie zagospodarowanie otaczającej cię okolicy. Na początek będziesz musiał zatroszczyć się o surowce. Najważniejszy dla kosmitów eter otrzymasz z kopalni, natomiast drewno i skałę możesz wydobywać ze znajdujących się w okolicy drzew i głazów. Dzięki nim będziesz mógł rozbudowywać swoją farmę o nowe funkcje, a niepotrzebne nadwyżki sprzedawać swoim sąsiadom. Twoją przygodę wyznaczają różnego rodzaju zadania i osiągnięcia do zaliczenia. Za każde z nich dostajesz punkty, które odzwierciedlają twoje postępy w świecie Moonstars. Im więcej punktów zbierzesz tym wyższe miejsce zajmiesz w oficjalnym rankingu gry.

Gdy tylko zapoznasz się ze swoją okolicą, będziesz mógł wyruszyć na badanie nowych terenów, wśród których znajdziesz Klif, Plażę czy Tajemniczą Wyspę. Do odblokowania każdego kolejnego kawałka terenu będziesz potrzebował określonych przedmiotów, które albo możesz wytworzyć w swoim gospodarstwie, albo znajdziesz w okolicy. Jako że Moonstars to gra społecznościowa, będziesz mógł zaprosić do zabawy swoich znajomych, wspólnie przeżywać przygody na kosmicznej farmie i zdobywać nagrody. Także swoimi sukcesami możesz się w łatwością podzielić z innymi, udostępniając informacje na swojej tablicy na Facebooku.