Opis gry goalunited next

0
224
Rate this post

Zacznij swoją wielką przygodę jako profesjonalny manadżer klubu piłkarskiego. Najlepsi zawodnicy z całego świata, świetnie wyszkolona kadra, spektakularne stadiony i wszystko, co najciekawsze w zarządzaniu drużyną może być do twojej dyspozycji.

 

Goalunited next to następna generacja wydanego przez Travian Games menadżera piłki nożnej. Chciałbyś spróbować swoich sił jako osoba odpowiedzialna za sukces całego klubu sportowego? Proszę bardzo. Niezależnie od tego, czy zasiądziesz wygodnie przed ekranem PC, czy będziesz poza domem – niczym prawdziwy menadżer będziesz mógł zarządzać swoją piłkarską drużyną.

W goalunited next cały świat obraca się wokół piłki. Akcja nie rozgrywka się jednak bezpośrednio na murawie, tylko na specjalnych planszach, które musisz dokładnie śledzić i analizować, żeby podejmować słuszne decyzje. Bez starannie opracowywanej strategii się nie obejdzie. Twoim zadaniem jest nie tylko pomoc orłom z drużyny w rozwinięciu skrzydeł, ale również (a może przede wszystkim) doprowadzenie swojego klubu na sam szczyt. Transfery zawodników, ustalanie harmonogramu działań, treningi – jeżeli ty się o to nie zatroszczysz, to nikt inny tego nie zrobi. Możliwość dokładnego wglądu w takie informacje, jak stan zdrowia czy nawet predyspozycje zachowań piłkarzy, pozwoli ci na uzyskanie maksymalnej precyzji w ustalaniu taktyki. Od ogółu do szczegółu i z powrotem – bez twoich aktywnych starań i odważnych decyzji nie powstaną nowe stadiony. Jednym z obowiązków menadżera w goalunited next jest budowa i przygotowywanie do meczu całych stadionów. Kiedy postawisz już swoje pierwsze kroki i poczujesz się trochę pewniej, możesz zacząć realizację swojego wielkiego, piłkarskiego snu. Sukcesy na murawie będą przekładać się na coraz wyższe miejsca w rankingach. Sława i prestiż są już praktycznie w zasięgu ręki.

Gra goalunited next jest pomyślana jako cross-platformowy tytuł free-to-play. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon serii symulatorów od tego samego wydawcy, tytuł ukazuje się w wersji przeglądarkowej, jednak tym razem w ślad za PC podążają również smartfony i tablety.