Opis gry Horse Haven World Adventures

0
155
Rate this post

Własne ranczo i okazała stadnina pełna pięknych i sympatycznych koni – czego chcieć więcej? Swoją hodowlą możesz zarządząć nawet na odległość. Spersonalizuj wszystko co się da i pogalopuj na rumaku w stronę zachodzącego słońca – na swój własny sposób!

 

Horse Haven World Adventures to mobilna gra z końmi, która dostarcza graczowi rozmaitych wyzwań związanych z kompleksową opieką i hodowlą tych sympatycznych zwierzaków. W wydanym przez Ubisoft tytule free-to-play z powodzeniem znajdziesz rozgrywkę przywodzącą na myśl takie popularne gatunki jak symulator farmy czy nawet ubieranka.

Wystarczy, że pobierzesz tytuł za darmo na swój tablet albo smartfona, żeby móc rozpocząć swoją przygodę w wirtualnym świecie pełnym wyzwań, życzliwości i …rumaków. W Horse Haven World Adventures nic nie jest podane na tacy więc ważne jest to, ile serca włożysz w tworzenie swojego własnego, końskiego zakątka. Jak powszechnie wiadomo, hodowla koni jest zadaniem równie przyjemnym, co wymagającym. Dobrym początkiem będzie urządzenie sprawnie działającej i przytulnej farmy, która stanie się nowym domem dla gromadki twoich zwierząt. Jak w prawdziwej grze farmerskiej, będziesz musiał doglądać gospodarstwa, zadbać o uprawę roślin i dobrą organizację pracy. Co więcej, swoje marzenie o własnej stadninie możesz spełnić w miejscach na całym świecie. Na pewno innych wrażeń dostarcza hodowla koni na ranczo w USA, a innych doglądanie ich w jakiejś malowniczej części Francji. Zajmowanie się gospodarstwem to niezła frajda, ale prawdziwa zabawa zacznie się, kiedy przystąpić do pielęgnacji zwierzaków. Z zadbanego źrebaczka wyrośnie dorodny, wdzięczny ci za okazaną miłość koń, który gotów będzie nawet do udziału w wyścigach i konkursach. Spędzanie czasu z pupilem może być urozmaicone wspólnym dopasowywaniem najbardziej korzystnie wyglądających ozdób i sprzętu. Spersonalizowany, stosowny do charakteru konia wygląd jest przecież ważny – tym bardziej, że możliwości jest naprawdę dużo. W Horse Haven World Adventures spotkasz naprawdę istniejące rasy koni i niczym profesjonalny hodowca będziesz mógł postarać się o zapewnienie swoim zwierzakom potomstwa.

Żeby dołączyć do Horse Haven World Adventures, musisz tylko ściągnąć grę bezpłatnie na swoje urządzenie mobilne z systemem Android albo iOS.