Opis gry Battlemons

0
174
Rate this post

Pamiętacie serial o Denverze, ostatnim dinozaurze? Teraz na własnym podwórku można wyhodować sobie takiego słodkiego dinozaura, by później móc się z nim udać na niekończące się ekscytujące wycieczki.

 

W kolorowym komiksowym świecie gry przeglądarkowej Battlemons możesz stać się właścicielem ślicznego małego potworka, którego będziesz mógł wyhodować od maleńkiego. Te pstrokate stworzonka są bardzo milutkie, lecz czasem potrafią pokazać ostre kły i pazury.

Na początku gry Battlemons wybierasz swojego podopiecznego. Od twojego wyboru zależy więc, z kim będziesz podróżował po bajkowym świecie gry. Twój dinozaur wyrośnie z czasem na całkiem potężnego potwora, z którym przemierzanie świata gry browserowej Battlemons będzie czystą przyjemnością. Zadbaj więc o jego dobre samopoczucie, gdyż tylko zadowolony dinozaur będzie mógł w przysłości bez problemu stawić czoła stojącym przed nim zadanim. Wraz z nim udajesz się bowiem na wędrówkę, podczas której odkrywasz nowe planety i stawiasz czoła wymagającym wyzwaniom.

Jeśli twój stworek jest już wystarczająco silny, udajesz się z nim na pierwszy pojedynek przeciwko dinozaurom innych graczy. Tam będziesz mógł się przekonać, jak dobrze wychowałeś i wytrenowałeś swojego małego podopiecznego. Pojedynki te są równie zabawne co straszne, musisz jednak stale wspierać twojego dinozaura, aby stał się niepokonanym potworkiem.

Wraz z nim eksplorujesz inne nieodkryte planety, na których czeka was cała masa questów i pojedynków. Planety te są pełne niebezpieczeństw, musicie się więc stale mieć na baczności. W tym fantastycznym komiksowym świecie gry na przeglądarkę Battlemons akcja nigdy się nie kończy, a kolejne potwory do pokonania ustawiają się już w kolejce. Nie trać więc odwagi i dodawaj siły swojemu małemu podopiecznemu, aby podczas zwiedzania kolejnych ekscytujących planet w krótkim czasie stał się potworem nie do pokonania.