PrisonWars

0
326
4/5 - (1 vote)

Czy chciałeś kiedyś zobaczyć jak wygląda więzienne życie, współpraca z gangami i codzienna walka o życie? Teraz masz taką okazję, ponieważ możesz zagrać w Prison wars, grę, w której zostajesz jednym z więźniów. Musisz przystosować się do panujących warunków i dostosować do nowego otoczenia, ponieważ każdy popełniony błąd może cię kosztować życie.

Prison wars jest ciekawą grą przeglądarkową szczególnie jeśli jesteśmy fanami klimatów więziennych, Prison Break’a i podobnych. Zostajemy skazani i osadzeni w więzieniu Carandiru wraz z tysiącami innych „niewinnych”. Istnieje 6 bloków, pomiędzy którymi będziemy przenoszeni. To gdzie wylądujemy zależy od naszego doświadczenia. Zdobędziemy je między innymi popełniając przestępstwa oraz atakując innych graczy.

Początkowo, jako świeżak naszym zadaniem jest głównie zapoznanie się z warunkami panującymi w więzieniu. Powinniśmy konieczni odwiedzić siłkę, aby podbudować swoją muskulaturę. Dzięki ćwiczeniom możemy poprawić siłę, umiejętności obrony oraz szybkość. Będą one bardzo ważne przy walce z innymi oraz przy obronie przed atakami. Dzięki popełnianiu przestępstw zbieramy doświadczenie, które pomoże nam zyskać respect. Na starcie naszym największym wykroczeniem może być kradzież łyżeczki, jednak później możemy nawet dokonać zamachu na naczelnika.

Aby być bezpiecznym powinniśmy dołączyć do jednego z wielu gangów. Możemy go także założyć sami, jednak kosztuje to aż 100 000$, więc na początku możemy o tym zapomnieć. Między gangami może dochodzić do wojen, dzięki czemu możemy zyskać sporo szmalu, jednak może się to także skończyć dla nas w izolatce. Można się z niej wydostać dzięki punktom, które niestety kosztują. Pozwalają one także wyciągnąć stamtąd innych graczy, którzy nam za to zapłacą.

Prison wars jest pierwszą polską grą MMO w tematyce więziennej. Warto poświęcić jej trochę czasu. Nie ujrzymy tam super grafiki ani walk więźniów w 3D, a mimo to potrafi wciągnąć. Ciekawa tematyka i możliwość współpracy z innymi z tysięcy graczy sprawia, że do gry chce się wracać.

Plusy gry:

  • Niecodzienna tematka
  • Sporo opcji
  • Gra polska

Minusy gry:

  • Przydałoby się trochę opcji graficznych, spacerniak, walki itp.

Adres gry: www.prisonwars.pl

Forum gry: można wejść po zalogowaniu

Źródło: https://excelraport.pl/index.php/2024/01/16/jakie-sa-najlepsze-metody-na-zdobywanie-praktycznego-doswiadczenia-w-it/

Poprzedni artykułPonyRama
Następny artykułRamaCity
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.