Opis gry Brave Little Beasties

0
170
Rate this post

Zbadaj tajemniczy świat, w którym napotkasz na małe stworzonka, zwane Beasties. Małe ale za to w posiadaniu unikalnych umiejętności.

 

Każda groźna bestia zaczynała swoją karierę jako małe szczeniątko. Jak zdradza sam tytuł, w centrum uwagi darmowej gry Brave Little Beasties znajdują się maleńkie bestie – a ty masz szansę zostać prawdziwym hodowcą małych potworków. Twoja wielka przygoda zaczyna się w idyllicznym miejscu, zwanym Słoneczna Skała. Prawie wszyscy mieszkańcy tej wesołej miejscowości zajmują się hodowlą przedziwnych stworzeń, i to nawet z ogromną pasją. To właśnie od tych NPCetów otrzymasz pierwsze misje, które pozwolą tobie wyruszyć w tajemniczy świat małych bestyjek. Twoje zadania polegają na znalezieniu małych potworków. Wirtualny świat, który te stworzenia zamieszkują, jest ogromny i różnorodny. Bestie również. Zależnie od tego, gdzie twoja wyprawa ciebie poprowadzi, napotkasz na różnorodne gatunki dzielnych małych bestyjek.

Zostań prawdziwym hodowcą potworków. Za pomocą specjalne skonstruowanych pułapek, będziesz mógł złapać jeszcze nie dorosłe egzemplarze bestyjek i zabrać je ze sobą na twoją farmę. Tam zajmiesz się hodowlą i treningiem małych stworków. Dbając o Beasties, będziesz światkiem, jak wyrastają z nich silne potwory. A jak tylko dorosną, będziesz mógł nawet uczestniczyć w turniejach PvP, gdzie na arenach potworki będą ze sobą walczyć. W darmowej gierce Brave Little Beasties czeka na ciebie wiele różnych wyzwań. Walki na arenie nie są główną atrakcją tej gry. Napotkasz na wielu gatunków potworków. Magmowe Nietoperze i ogniste Koty to tylko początek. Jeśli twoje potworki osiągną wymagany poziom, możesz nawet krzyżować dwa różne rodzaje twoich bestii. Potomkowie, którzy wyklują się z jajek, będą nowym gatunkiem bestyjek i do tego w posiadaniu unikalnych umiejętności. Liczba kombinacji jest nieskończona. Oczywiście musisz najpierw zadbać, aby twoi mali protegowani mieli wystarczająco pokarmu i dobre zdrowie. Tylko jeśli będziesz dobrze dbał o stworki, będziesz mógł się później nacieszyć nowymi gatunkami oraz wygranymi walkami na arenach.

Gra została oprogramowana przez małe, niezależne studio Jo-Mei Games. Stworzyli za pomocą Flasha grę w pełni trójwymiarowy świat, który możesz zwiedzić za pomocą każdej przeglądarki internetowej.