Opis gry Pro Evolution Soccer Manager

0
135
Rate this post

Zarządzanie drużyną piłkarską nigdy nie było prostym zajęciem. Jest wiele współczynników, które trzeba za każdym razem brać pod uwagę podejmując decyzje, a zwycięstwa lub porażki drużyny będą zawsze wpływały na rozwój twojej menedżerskiej kariery.

 

Czy kiedykolwiek marzyłeś aby objąć stery swojej piłkarskiej drużyny? Takiej z prawdziwego zdarzenia złożonej z samej śmietanki piłkarskiego świata. Nadszedł właśnie moment, żebyś mógł zabłysnąć. Dzięki Pro Evolution Soccer Manager masz szansę stać się najsłynniejszym menedżerem piłkarskim wszech czasów. Wystarczy, że ściągniesz tą darmową grę na swojego smartfona lub tablet, zakaszesz rękawy marynarki i weźmiesz się za zarządzanie swoją reprezentacją.

Ta darmowa mobilna gra pozwala ci poprowadzić twoich piłkarzy do światowego sukcesu. Oczywiście pierwszą rzeczą jaką musisz wykonać, jest stworzenia dobrze zrównoważonego składu, w którym każdy z zawodników będzie dobrze pasującym elementem. Musisz pamiętać o tym, żeby nie opierać całej swojej strategii na jednym wybitnie uzdolnionym zawodniku. Piłka nożna jest grą zespołową i twoja drużyna będzie jedynie tak dobra, jak jej najsłabszy gracz. Postaraj się ją tak skomponować, aby wady pojedynczych piłkarzy nie miały dużego negatywnego wpływu na grę całej drużyny. Pamiętaj, że trochę czasu zajmie ci, zanim uzyskasz finansową niezależność i będziesz mógł dyktować warunki na boisku.

Na początku gry w PES Manager będziesz miał do dyspozycji tylko 14 graczy, z których będziesz mógł ułożyć drużynę. Wybór może niewielki, ale dzięki odpowiednio dobranej strategii masz duże szanse na pierwsze wygrane. Pamiętaj, że tylko zwyciężająca drużyna będzie w stanie zachęcić sponsorów do zainwestowania w jej rozwój. Im więcej meczy wygrasz, tym więcej pieniędzy będziesz w stanie zarobić i zainwestować w jej rozwój.

Nie spoczywaj też na laurach. Dobre transfery to nie wszystko. Pamiętaj o ciągłym rozwoju swoich zawodników. Zadbaj, aby zawsze byli wypoczęci i przygotowani do kolejnego meczu. Bez odpowiedniego treningu nie uda ci się osiągnąć sukcesu.

Pro Evolution Soccer Manager dostępny jest na urządzenia mobilne i daje ci dostęp do ponad 1500 zawodników ze wszystkich europejskich lig. Dzięki odpowiedniej strategii i odrobinie szczęścia już niebawem będziesz mógł zatrudnić najlepszych z nich w swojej drużynie.