Gra Hellblades

0
101
Rate this post

Hellblades to gra, która została stworzona pod szyldem jednego z największych potentatów gier przeglądarkowych – studio Bigpoint.

Tytuł, na samym początku oferuje krótkie szkolenie, z którego warto skorzystać, gdyż dzięki tej wiedzy, zdecydowanie szybciej zostaniemy podniebnymi asami. W grze dostępne są różnego rodzaju misje, polegające głównie na zniszczeniu wszystkich przeciwników. Prawdziwym wyzwaniem są areny PvP – miejsce gdzie możemy wykazać się swoją biegłością w lataniu śmigłowcem.

Akcja została ukazana w rzucie izometrycznym, za pomocą klawiszy sterujących, bardzo szybko opanujemy też stery naszej maszyny. Celowanie odbywa się za pomocą myszki, urządzeniem tym wyznaczymy również kierunek lotu. Helikoptery posiadają broń podstawową jak działka maszynowe czy rakiety, dodatkowo możemy również w nich zainstalować różnego rodzaju gadżety. Nasi oponenci dzielą się na kilka typów – czołgi, budynki naziemne, czy artyleria przeciwlotnicza. Duża liczba wrogów różnego rodzaju urozmaica zabawę i sprawia, że jest ona trudniejsza i bardziej dynamiczna. Naszym drugim domem w grze będzie hangar, w którym zarządzać będziemy całym osprzętem i maszynami. Zbieranie pieniędzy, ulepszanie maszyny, testowanie nowych śmigłowców to rzeczy, które najbardziej cieszą, gdy stajemy do walki czymś nowszym i doskonalszym.

Wizualnie gra odpowiada normom przeglądarkowym, aczkolwiek widać tutaj rękę większego producenta i stojące za tym pieniądze. Do tego trzeba dodać rozbudowaną społeczność oraz turnieje i rankingi, co sprawia, że gra wciąga. Sumalator helikoptera dostępny oczywiście jest za darmo. hellblades.bigpoint.com.