Opis gry Solstice Arena

0
168
Rate this post

Solstice Arena jest typowym tytułem MOBA. W eksplozywnych starciach musisz udowodnić, że jesteś lepszym strategiem niż twój kontrahent.

 

Dużo czasu na skomplikowane plany bojowe jednak nie posiadasz. Twoim celem jest jak najszybsze unicestwienie wroga oraz zniszczenie jego bazy, za pomocą dzielnego bohatera, którym kierujesz. Ale nie zapomnij, twój przeciwnik dąży do tego samego celu! Wielką zaletą Solstice Arena jest przede wszystkim fakt, że gra jest w pełni grywalna na różnych urządzeniach. Możesz walczyć za pomocą PCeta lub tableta a nawet smartfonu. Doświadczenie gry jest identyczne na wszystkich platformach. Nie musisz się obawiać, że korzystając z jednego urządzenia coś stracisz lub przegapisz.

Małych pomocników – znanych z innych tytułów MOBA – maszerujących automatycznie na bazę przeciwnika będziesz szukał tutaj na marne. W Solstice Arena w centrum wydarzenia stoją bohaterowie. Każdy z nich ma swoje zalety. Nie ważne, czy doświadczony wojownik, czy bystry czarodziej. Jako gracz, zdecydowany rozstrzygnąć losy bitwy na twoją korzyść, musisz jak najbardziej wykorzystać umiejętności twoich bohaterów. Każda wygrana walka, każda szrama po walce obdarzy twojego bohatera punktami doświadczenia, za pomocą których rosną unikalne umiejętności twojego zucha. Podobnie jak w grach roleplejowych wraz z awansowaniem na kolejne poziomy, twój bohater będzie zyskiwać kolejne umiejętności, którymi będziesz mógł się posługiwać w decydujących starciach. Ponadto posiadasz możliwość zmiany prezencji twoich bohaterów. Dopasować ich wygląd co nieco, aby godni byli, walczyć w twoim imieniu.

Gra jest zaplanowana na szybkie starcia. Będziesz grał w drużynach 3-vs.-3, wspierając innych graczy lub będąc wspierany przez komputer. Interakcja za pomocą różnych urządzeń pozwoli tobie toczyć nigdy niekończącą się wojnę…