Opis gry Mister X

0
170
Rate this post

Wielbicieli Jamesa Bonda i Sherlocka Holmesa ucieszy z pewnością strategiczna gra przeglądarkowa wydawcy Bigpoint, której akcja polega na ściganiu pewnej bardzo tajemniczej persony…

 

Mister X znowu się wymknął. Wraz z innymi graczami gry przeglądarkowej Mister X współpracujesz dla osiągnięcia wspólnego celu: schwytania złego założyciela Syndykatu X, który w swym szaleństwie chce wpędzić Londyn w chaos i panikę.

Grę rozpoczynasz od wybrania swojego bohatera i nadania mu indywiduwalnego wyglądu. Wolałbyś aby twój charakter cechował się ponadprzeciętną inteligencją, siłą czy pasją do nowinek technologicznych? Żaden problem, a dodatkowo możesz też kształtować swojego bohatera w trakcie gry, jak również wyposażać go w coraz to lepsze gadżety. Dodatkowo wybierasz jedną z dwóch agencji detektywistycznych, której zlecenia będziesz wykonywał. Do wyboru masz agencję Falcon, której kontakty sięgają najwyższych rangą oficjeli rządowych oraz agencję Skorpion, której agenci łatwo wpadającą w tarapaty, ale za to zawsze spadają na cztery łapy.

W grze na przeglądarkę Mister X jesteś agentem, wprawdzie nie jej Królewskiej Mości, ale jednak, który wypełnia zadanie powierzone mu przez Agencję: schwytać tajemniczego Mister X i położyć kres intrygom knutym za murami Sydnykatu X. Musisz wykryć przestępcę pozostając przy tym niezauważonym, a wszystko po to, by zapewnić mieszkańcom miasta spokój. Oni również będą bardzo pomocni przy rozwiązywaniu zagadek prowadzących na trop zbiega. Przemierzasz więc kolejne zaułki Londynu jak również podróżujesz do innych miast, celem schwytania Mister X.

Do dyspozycji masz wszelkie najnowsze osiągnięcia techniki. Przemierzasz kolejne mapy gry superszybkimi samochodami. Możesz poczuć się niemalże jak skrzyżowanie Jamesa Bonda i Inspektora Gadżeta. Możesz również skorzystać ze wsparcia pozostałych uczestników tej gry browerowej. Jako detektyw w grze Mister X musisz mieć oczy szeroko otwarte, liczy się każdy najmniejszy trop w rozwiązaniu zagdaki Mister X. Oficjalne uruchomienie gry zapowiedziane jest jeszcze w tym roku.