Opis gry Chronicle: RuneScape Legends

0
239
Rate this post

Chronicle: RuneScape Legends to umieszczona w fantastycznym świecie Gielinor gra free-to-play łącząca w sobie elementy gier przygodowych (RPG – Role Playing Game) z kolekcjonerskimi grami karcianymi.

 

Podczas rozgrywki w Chronicle: RuneScape Legends na kartach magicznej księgi będziesz tworzył przygody dla prowadzonych przez siebie bohaterów, zwanych Legendami. W przeciwieństwie do klasycznych gier karcianych jak Hearthstone, czy Magic the Gathering, w Chronicle: RuneScape Legends nie będziesz po prostu rozgrywał pojedynków pomiędzy kartami twojej talii, a talii prowadzonej przez przeciwnika. Tutaj skupisz się na tworzeniu przygód, które będzie przeżywał twój bohater.

Do wyboru będziesz miał legendarnych bohaterów znanych z RuneScape, wśród których spotkasz na przykład świetną rzemieślniczkę Linzę, czy potężnego wojownika Raptora. Wykorzystując dostępne ci karty stworzysz dla nich niepowtarzalną przygodę, przez którą ich poprowadzisz. W jej trakcie zmierzą się oni z różnymi zadaniami, potworami, a nawet kultowymi bossami znanymi ze świata gier z serii RuneScape. Przechodząc kolejne etapy przygody, wykonując zadania i pokonując przeciwników, wybrana postać będzie zdobywała doświadczenie, złoto, ekwipunek i broń, stając się coraz bardziej potężną. Postaraj się osiągnąć wyznaczone cele, mając do dyspozycji ograniczone środki.

W tym samym czasie co ty, przeciwny gracz będzie także tworzył przygodę dla swojego bohatera. Obaj będziecie mieli wpływ na ich przebieg, próbując na przykład ukraść sobie złoto lub ekwipunek. Na koniec waszych przygód obie postaci spotkają się naprzeciw siebie do decydującego pojedynku. Wygra oczywiście ten lepszy, który poprzez swoje przygody lepiej przygotował się do ostatecznej rozgrywki.

Nietuzinkowa gra karciana Chronicle: RuneScape Legends dostępna będzie w 2015 roku za darmo na komputery PC i Mac, a także na tablety i smartfony. Jeżeli jesteś fanem gier karcianych, lubisz MMORPG RuneScape, a jednocześnie masz w sobie żyłkę Mistrza Gry, to ta gra jest właśnie dla ciebie.