Juggernaut

0
176
5/5 - (1 vote)

Juggernaut to nowa gra na przeglądarkę, która może się szczycić chyba jedną z najlepszych opraw graficznych ze wszystkich tytułów, które dostępne są obecnie na rynku. Konkurować z nią pod tym względem mogą jedynie nieliczne tytuły firmy BigPoint, lecz zależy to od upodobań. Pomimo świetnej grafiki 3D nie wymaga ona pobierania klienta gry, wystarczy przejść krótki proces rejestracji i już możemy cieszyć się z gry.

Jest to MMORPG której historia opiera się na konflikcie dwóch rodów Ligi Wolności oraz Stalowej Kohorty. Najwybitniejsi z ich wojowników posiadają specjalne zbroje Juggernaut, które łącząc się z nimi w całość sprawiają, że zostają niepokonanymi bohaterami. Od początku gry powinniśmy szkolić swoje zdolności bojowe oraz starać się zdobywać wyższe poziomy. Dzięki awansom i wykonywaniu kolejnych misji będziemy mieli okazję zagłębić się w magiczny świat Haradan.

Czeka tu na ciebie wiele wyzwań, w których będziesz musiał stawić czoło niezliczonej ilości potworów. Początkowo wszystko rozgrywamy na własną rękę i już od początku mamy okazję pokazać swoje umiejętności. Po uzyskaniu 15 poziomu dołączymy do jednej ze wspomnianych wcześniej frakcji, aby wziąć udział w walkach na dużo większą skalę. Juggernaut to niespotykana do tej pory gra browserowa, która łączy w sobie niemal wszystkie najlepsze cechy jakie ten gatunek powinien posiadać: wysoka grywalność, świetna grafika 3D, duża różnorodność przeciwników itd.

Jest to niewątpliwie jeden z tytułów, który obecnie zasługuje na szczególną uwagę i warto zarejestrować się choćby dlatego, żeby zobaczyć co oferuje silnik graficzny oparty o Unity. Podobnie jak w innych grach tego typu mamy rozbudowany system rozwoju postaci, „bossów”, za pokonanie których można wiele wygrać. Postawiono tutaj na dużą dynamikę i to czego gracze najbardziej poszukują obecnie w sieci. Nie jest to żadna nudna gierka, w której wszystko dzieje się poprzez kliknięcia na odpowiednie opcje. Juggernaut wyprzedza technicznie wiele tytułów, które kilka lat temu dostępne były do kupna na sklepowych półkach.

Plusy gry:

  • Niesamowita grafika oparta o Unity
  • Wiele potworów i duża dynamika
  • Wielu graczy, nieszablonowy scenariusz

Minusy gry:

  • Wymaga raczej szybszego łącza internetowego
  • Będzie działała także na słabszych komputerach, jednak zdecydowanie lepiej mieć nieco nowszy sprzęt

Adres gry: http://pl.juggergame.com

Adres forum: http://pl.juggergame.com/forum/

Źródło: https://www.instalacjepoznan.pl/projektujemy-instalacje-wodociagowa-jakie-rury-wybrac-do-domu

Poprzedni artykułImmortal King
Następny artykułKhan Wars
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.