Opis gry Throne of Fire

0
253
Rate this post

Czy w mrocznym średniowiecznym świecie pełnym niebezpieczeństw odważysz się oswoić smoka ziejącego ogniem? Twoim celem jest wszakże odzyskanie tronu i panowania nad cesarstwem.

 

Wkraczając do mitologicznego świata strategicznej gry przeglądarkowej Throne of Fire musisz być przygotowany na wszystko. Nie tylko na ziejące ogniem smoki, ale także na wymagające misje i pojedynki. Wszystko służy zdobyciu celu ostatecznego: odzyskania tronu i tym samym objęcia we władanie całego imperium.

W ponurym świecie średniowiecza w darmowej grze browserowej Throne of Fire dosiadasz własnego smoka i wraz ze swoją drużyną przemierzasz ponure krainy. Czekają na ciebie epickie bitwy i pojedynki z innymi graczami oraz innymi niekoniecznie przyjaznymi bohaterami gry. W grze masz wybór spomiędzy dwóch ras oraz licznych klas dla twojego bohatera. Możesz więc stać się Wojownikiem, Magiem, Paladynem lub Duchownym. Stwórz własną gildię lub przyłącz się do już istniejącej i krwawych pojedynkach dowiedź swojego wojowniczego kunsztu. Tylko tak będziesz mógł przetrwać w wirtualnym świecie Throne of Fire.

W grze czekają na ciebie liczne misje, a każda kolejna przewyższa poprzednią stopniem trudności. Zostanie ci więc zlecone zbudowanie obwarowania dla zamku lub też obrona przed panującymi nad światem smokami. Współpraca z pozostałymi graczami jest więc nieodzwona w grze, zarówno jeśli chodzi o atak jak i o obronę. Niezależnie od tego, jak doswiadczonym jesteś wojownikiem w grze nie poradzisz sobie samodzielnie.

Strategiczna gra na przeglądarkę Throne of Fire
dostarczy ci z pewnością solidnej dawki wrażeń i przygody. Będziesz mógł wykazać się zarówno w pojedynkach i magicznych bitwach, jak również w kreowaniu twojego bohatera, stale udoskonalając jego wyposażenie i umiejętności.