Opis gry Rift

0
212
Rate this post

W świecie Telara grasuje strach. Wszędzie pojawiają się tajemnicze pęknięcia wymiarowe będące przejściami do innych światów, z których wtargają legiony obcych istot.

 

Świat Telara został nieodmiennie zmieniony przez szalejącą wojnę. W ostatnie dni wojny potężna eksplozja magiczna wstrząsnęła fundamentami całego wszechświata. Nieoczekiwany wybuch przełamał mistyczne separacje pomiędzy indywidualnymi wymiarami. Od tego czasu już nikt nie czuje się bezpiecznie, ponieważ pęknięcia wymiarowe pojawiają się z niczego i w przypadkowych miejscach. Gdzie tylko się pojawią mogą rzucić nieszczęsnych na pastwę niespodziewanej inwazji obcych stworzeń.

Energia wyzwolona pęknięciem wymiarowym obdarza dzielnych bohaterów niesamowitymi umiejętnościami. Tak więc powstały też dwie frakcje, które są zdecydowane powstrzymać tajemnicze zagrożenie, dręczące mieszkańców Telary. Każda frakcja posiada własne rasy, klasy i profesje. Wybór twój zależy tylko od ciebie ale powinien być jednak dokładnie rozważony. Pierwsza frakcja to Stróże, będący wybrańcami bogów Telary. Rezydują w świętym mieście Sanctum i stąd planują i operują krucjatami przeciwko mrocznym stworzeniom i ich kultom. Druga frakcja to Sceptycy, kochają technologię ponad wszystko i uwielbiają magię. Nie interesują się dogmatami bogów i uważają je za zbędne. W bogach widzą właściwych sprawców całej tej katastrofy. Sceptycy kierują własnym losem znieważając oskarżenia o herezję.
Niezależnie do kogo się przyłączysz, los świata zależy od ciebie ponieważ tylko niewielu mieszkańców jest w stanie sprostać wyzwaniu jakie nadeszło wraz z kataklizmem. Bez ciebie Telara jest skazana na zagładę!

Rift oferuje tobie liczne możliwości typowych gier MMORPG. Czekają na ciebie różnorodne questy a w walkach PvP możesz zmierzyć  twoje umiejętności walki z innymi graczami. Oczywiście nie brakuje też gildii. Możesz założyć własną gildie lub dołączyć do już istniejących i handlować aż sakiewka pusta.