Opis gry Eden Eternal

0
247
Rate this post

Aby odkryć tajemnice Kamienia Duszy będziesz musiał udać się na długą i pełną niebezpieczeństw podróż poprzez magiczny świat fantasy. Czy uda ci się odkryć tajemną wiedzę Kamienia?

 

Gra client free-2-play Eden Eternal zabiera cię w podróż po pełnej przygód krainie fantasy, wypełnionej tajemnicami i magią. Możesz w niej stworzyć swojego własnego indywidualnego bohatera dzięki niemalże niekończącym się opcjom kreowania postaci. W naszpikowanym potworami i ekscytującymi questami krajobrazie Eden Eternal nie będziesz narzekał na nudę.

Gra do pobrania Eden Eternal daje ci wybór między dwoma rasami bohaterów w grze. Możesz więc wcielić sie w inteligentną rasę Ludzi lub Zumi, słodko wyglądających stworzonek. Możesz również wybrać spomiędzy kilku klas postaci, a każda z nich dzieli się jeszcze dalej na podkategorie. Możliwości jest więc wiele. Przykładowo wybierając klasę magiczną, możesz stać się Magiem lub Iluzjonistą. W militarnej rasie stajesz się Łowcą lub Inżynierem.

Poza tym w grze Eden Eternal spotkasz na swej drodze również innych bohaterów oraz liczne postacie NPC. Anuran z pewnością wykaże się swym poczuciem humoru a żądne walki Ogry nie raz pokażą, na co ich stać w bitwie. Aby odkryć tajmenicę Kamienia Dusz w grze client Eden Eternal będziesz musiał nieźle się postarać. Możesz w każdej chwili zmienić wybraną klasę postaci, w zależnosci od potrzeb. W grze możesz podróżować samodzielnie, jak również łączyć się w gildie z innymi graczami.

Niejednokrotnie będziesz musiał stawić czoła przerażającym kreaturom i potężnym potworom. Eden Eternal daje ci mnóstwo możliwości kreowania własnej postaci i podjęcia się wymagających wyzwań, ale także sprawdzenia się w bitwie na miecze i strzały oraz magiczne zaklęcia.