Czy odważysz się wkroczyć do jednej z najpopularniejszych gier online ostatnich czasów? Stwórz własnego czempiona i zwalczaj przeciwników jako nieustraszony Przywoływacz!

 

Startując w grze masz do wyboru gamę kilku bohaterów, spośród których wybierasz jednego i ruszasz z nim do walki z przeciwnikiem. Zakładając profil w grze client League of Legends tworzysz Przywoływacza, czyli tak zwanego Summonera, który przywołuje i tworzy odważnych bohaterów. Do wyboru masz ponad 60 czempionów, a każdy z nich ma swoje unikalne cztery umiejętności oraz jedną cechę pasywną. W strategicznej grze client League of Legends zbierasz punkty doświadczenia oraz stale wyposażasz swojego bohatera dokupując mu nowe przedmioty, które pomogą mu w starciu z przeciwnikami. W grze możesz tworzyć własną koncepcję rozwoju bohatera oraz walczysz z innymi graczami z całego świata.

League of Legends należy do nowego gatunku gier client MOBA czyli Multiplayer Online Battle Arena. W grze polegasz na swoim refleksie oraz umiejętności szybkiego podejmowania nie zawsze łatwych decyzji. Wraz z innymi graczami tworzysz strategie i taktyki. Uczysz się poznawać słabe punkty przeciwnika i wykorzystywać je. W grze Legue of Legends nacisk kładziony jest na akcję, rozgrywki między bohaterami są szybkie i pełne akcji, a piękne zwycięstwo jest zwieńczeniem widowiskowego pojedynku.

Twój bohater przemierza fantastyczny świat League of Legends i walczy z groźnymi przeciwnikami. W miarę kolejnych poziomów zmienia się również twoja postać. Za zaliczone poziomy zyskujesz zwiększoną szybkość i umiejętność robienia uników w walkach. Twoi przeciwnicy są automatycznie dobierami do profilu twojego bohatera, nie zawalczysz więc z przeciwnikiem, którego nie będziesz mógł pokonać.

Naszpikowane akcją pojedynki w grze client League of Legends oraz pasjonująca historia w którą się zanurzysz wgrając w te grę, z pewnością sprawią, że na stałe dołączysz do grona wiernych graczy.