Opis gry Command and Conquer

0
218
Rate this post

Kultowa seria gier Command & Conquer przeniesiona na kanwę gry do pobrania kusi pasjonującymi możliwościami taktycznych poczynań. Kolejne wcielenie serii to darmowa gra w HD na silniku Frostbite 2.

 

Command and Conquer jest znaną serią gier na PC, w których fani strategicznych zmagań znajdą coś dla siebie, dzięki rozmaitym możliwościom taktycznych posunięć w czasie rzeczywistym. Tym razem kolejne wcielenie serii jest darmową grą do pobrania i bazuje na pierwotnym projekcie Command & Conquer Generals 2.

Fani komputerowej gry znajdą więc w Command and Conquer znane z pudełkowej wersji uniwersum oraz ten sam konflikt. Jednak ogromny świat gry jest dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej i stale poszerza się o nowe treści.

W grze do pobrania Command and Conquer gracze staną do walki o cenne surowce, których zasoby powoli sie wyczerpują. Jako dowódca będziesz musiał również stale powiększać zakres twoich wpływów, by przejąć kontrolę nad możliwie największym terenem, na którym znajdziesz cenne surowce. Na polu bitwy spotykają się liczne frakcje, które walczą między sobą o dominację używając do tego wszystkich możliwych środków.

Jako dowódca wojska będziesz musiał dowieść, że nie na darmo jesteś mistrzem taktycznych posunięć. Każdy twój krok musi przybliżać się do zwycięstwa. Wznoś kolejne budynki w bazie, rekturtuj kolejnych żołnierzy do twojej armii oraz nabywaj nowe jednostki militarne. Do twojej dyspozycji będą zarówno lekkie maszyny wojenne, przez ciężką artylerię, aż po jednostki latające.

Ogromny arsenał broni i amunicji w grze Command and Conquer sprawi, że walki między graczami i zwaśnionymi frakcjami będą wyjątkowo widowiskowe. O wrażenia optyczne zadba dodatkowo silnik Frostbite 2, który do tej pory przyprawiał jedynie graczy Battlefield 3 o szybsze bicie serca.