Opis gry Magic: The Gathering – Tactics

0
200
Rate this post

W fantastycznym świecie 3D podejmujesz wyzwanie karcianych rozgrywek turowych, uzbrojony w talię potężnych kart. Postaci z twoich kart ożywają i wyruszają do boju!

 

Na polach bitwy w grze client Magic: The Gathering – Tactics stajesz twarzą w twarz niebezpieczeństwem, a twoją bronią są potężne karty, dzięki którym miotasz śmiercionośnymi ciosami w przeciwnika.

W grze client Magic: The Gathering – Tactics możesz przeżywać karciane pojedynki zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak również w rozbudowanym trybie multiplayer. Turowe starcia na polach bitwy gry przedstawione są w pełnym trójwymiarze.

Darmowa gra Magic: The Gathering – Tactics zagwarantuje ci mnóstwo strategicznych możliwości, dzięki którym dowiedziesz swego taktycznego geniuszu. Z silną talią kart w ręku wyruszasz na pola bitwy gry Magic: The Gathering – Tactics i przemierzasz ogromny świat fantasy, w którym na twej drodze staną nie tylko inni garcze, ale również baśniowe stworzenia i niekoniecznie przyjazne istoty. Magiczny świat oferuje ci mnóstwo okazji do miotania płonącymi kulami i potężnymi zaklęciami, by zmieść przeciwnika z powierzchni ziemi.

Strategiczna gra client Magic: The Gathering – Tactics umożliwia ci wcielenie się w postać Planeswalker, a pod twoją kontrolą znajdą się takie baśniowe stworzenia jak Serra Angel lub Colossus of Sardia. Podejmij więc wyzwanie naszpikowanych akcją turowych rozgrywek karcianych, w których postaci z twjej talii kart ożywają i w pełnym trójwymiarowym wydaniu walczą po twojej stronie.