Opis gry BattleSpace

0
281
Rate this post

Wciel się w rolę kosmicznego imperatora i rozpocznij bezwględną walkę o dominację we Wszechświecie. Bezkresne kosmiczne przestworza czekają na eksplorację i podbój.

 

W osadzonej w klimatach science-fiction przeglądarkowej strategii czasu rzeczywistego BattleSpace wcielasz się w rolę żądnego przygód i poszerzania zakresu swoich wpływów międzygalaktycznego imperatora, którego głównym zajęciem jest zawłaszczanie sobie kolejnych kosmicznych terytoriów. Musisz jednak w tym celu opracować odpowiednią taktykę przetrwania, inaczej nie osiągniesz zamierzonego celu.

Fabuła gry BattleSpace nie wygląda różowo, jest bowiem osadzona w przyszłości, w której nasz układ słoneczny uległ zniszczeniu. Jednak dzięki zaawansowanej technologii ludzkość była w stanie zasiedlić inne planety żyjąc obok przedstawicieli innych kosmicznych ras. Również ty lądujesz właśnie na jednej z takich niewielkich planet i rozpoczynasz wyścig po władzę we Wszechświecie.

W tym celu potrzebujesz zasobów cennych surowców: metal, gas czy energia stanowią bowiem o twoim przetrwaniu, jak również o rozwoju twoich jednostek. By je pozyskać musisz kolonizować położone obok planety, które dostarczą ci cennych surowców. Dzięki przetwarzaniu pozyskanych zasobów oraz badaniu i rozwijaniu nowych technologii będziesz w stanie rozbudować swoją bazę oraz produkować kolejne statki, które pomogą ci podbijać i zasiedlać kolejne planety.

Darmowa gra na przeglądarkę BattleSpace oferuje ci liczne możliwości wcielania w życie różnorodnych strategicznych rozwiązań, by w jak najkrótszym czasie zawładnąć jak najwięszkym terenem kosmosu. Prędzej czy później na twej drodze staną inni gracze BattleSpace, będziesz musiał bezwględnie ich pokonać, by osiągnąć upragniony cel w grze.