Alarm112

0
216
Rate this post

Alarm112 to nie lada gratka dla fanów symulacji ekonomicznych, w szczególności wielkich hitów – emergency i sim city. Wcielasz się tutaj w rolę dyspozytora i w odpowiedni sposób musisz koordynować działania służb ratunkowych. Wybuduj w pierwszej kolejności posterunek straży pożarnej, posterunek policji, szpital i pogotowie ratunkowe. To jednak dopiero początek i czeka na ciebie dużo więcej wyzwań.

W grze będziesz otrzymywał liczne misje do wykonania – w zależności od tego, które z wcześniej wspomnianych budynków będziesz już posiadał. Początkowo nie będzie trudno – będziesz otrzymywał pojedyncze zgłoszenia o podpaleniach, czy niewielkich rabunkach, z którymi twoje oddziały poradzą sobie bez problemu. Wystarczy, że na miejsce zdarzenia wyślesz odpowiednie służby. Pamiętaj, że im więcej jednostek uczestniczy w akcji, tym szybciej będą w stanie uporać się z ogniem oraz innym niebezpieczeństwem, warto więc zadbać o to, aby wyposażać miasto w więcej wozów strażackich i samochodów policji.

Za wykonane misje otrzymujemy kredyty, za które będziemy mogli rozbudowywać nasze zaplecze ratownicze. Istnieją tu również monety premium, które pozwolą natychmiastowo ukończyć  wskazaną misję, albo również wybudować nowe budynki. Jednak czy tak naprawdę warto – zobacz podczas gry. Zarządzaj brygadami strażaków, policjantów i pomóż swoim mieszkańcom w kryzysowych sytuacjach, na twoje barki spada duża odpowiedzialność.

Jeżeli grałeś już kiedyś w SimCity, czy Traffic Giant to grafika i interfejs gry powinien wydać ci się znajomy i w miarę intuicyjny. Grafika w Alarm112 jest przyjemna i do tego posiada wiele animacji – będziesz widział wozy strażackie, czy policyjne, które poruszają się po ulicach miasta pędząc na ratunek potrzebującym. Nie ma chyba innej gry przeglądarkowej w podobnej tematyce, a nawet podobnie wykonanej, więc warto przyjrzeć się bliżej Alarm112 – może akurat ktoś zadzwoni po twoją pomoc.

Plusy gry:

  • Nowa, ciekawa tematyka
  • Fajna grafika
  • Muzyczka

Minusy gry:

  • Duże braki w tłumaczeniach

Adres gry: www.alarm112.pl