Opis gry EndWar Online

0
223
Rate this post

Przeglądarka internetowa pozwoli tobie spojrzeć na przyszłość, jaka nas być może czeka. Świat jest spustoszony i rządzony przez przebiegłych podżegaczy wojennych.

 

Wszystko nastąpiło dokładnie tak, jak wróżyły nam liczne filmy. Skomplikowane konflikty globalne, dręczące całą ludzkością, stały się nierozwiązywalne i zakończyły naszą epokę Trzecią Wojną Światową. Apokalipsa pochłonęła prawie całą ludzką cywilizację. Ci, którzy stali się świadkami kataklizmu i ujrzeli kolejne dni, musieli walczyć o przeżycie i jednocześnie zadbać o odbudowę świata.

EndWar Online jest darmową grą taktyczno-strategiczną, która nie wymaga instalacji żadnego klienta. Zanurz się w apokaliptyczny świat za pomocą twojej przeglądarki internetowej. Grając w EndWar Online wcielasz się w dowódcę powojennej cywilizacji i walczysz o pozostałe zasoby tego świata. Zanim jednak będziesz mógł zmierzyć własne siły z innym graczami, musisz zacząć od podstaw i odbudować na nowo twój kraj. Tylko jeśli uda tobie się zorganizować sprawnie funkcjonujące twór przypominający państwo, będziesz mógł myśleć o dalszej ekspansji terytorialnej.

Po pierwsze jednak, decydujesz, po której stronie chcesz walczyć. Do wyboru stoją po jednej stronie tak zwani European Enforcers, obdarzeni wysokim poziomem technologicznym potomkowie dawnej Europy Zachodniej. Po stronie przeciwnej stoją rosyjscy Spetsnaz, pozbawieni jakichkolwiek skrupułów władają głównie brutalną przemocą. W EndWar Online walczysz nie tylko o pozostałe zasoby ale i również o pożądane obszary ziemi, na które także wroga frakcja rzuciła okiem. Aby sprawdzić się na polu bitwy, musisz szkolić specjalne jednostki o wyjątkowych umiejętnościach. Pomogą tobie w tym liczni bohaterowie. Endwar Online oferuje tobie ponad 80 takich zuchów.

Ty jesteś jedyną instancją, która kieruje całym krajem. Ponieważ na całej ziemi zasoby są rzadkim skarbem, musisz gospodarować przemyślanie i dokładnie planować, w co inwestować dostępne środki. Nieprzemyślane akcje oraz błędne decyzje nie tylko mogą zakończyć twoją całą karierę ale i również przypieczętować całą przyszłość twojego państwa. EndWar Online oferuje tobie wiele ciekawych scenariuszy, rozgrywających się w mrocznej przyszłości. Czekają ciebie zaciekłe rozgrywki w czasie rzeczywistym, zarówno w trybie PvE jak i PvP. Możesz liczyć nie tylko na krótkie starcia ale i również dłuższe, bardziej intensywne kampanie, w których będziesz mógł udowodnić, na co ciebie stać!