Opis gry Fortune Online

0
232
Rate this post

Odkryj mroczny świat pełen rozległych lochów i labiryntów, w których panuje tylko zło. Zostań legendarnym bohaterem wśród tysięcy graczy i poznaj setki przedmiotów…

 

Fortune Online jest bezpłatną grą akcji RPG, w którą możesz grać bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej. Stwórz twojego własnego bohatera i odkryj tajemnicze, mroczne lochy i rozległe katakumby. Trafisz tam na złośliwe istoty i niespodzianki.

Każdy stworzony przez ciebie bohater jest jedyny w swoim rodzaju. W grze Fortune Online masz dużo możliwości rozwijania umiejętności twojego bohatera. W ten sposób tylko ty wybierasz potrzebne zdolności dla twojego śmiałka, dzięki którym pokonasz niejednego wroga. Za pomocą potężnego ataku zaskoczysz twoich wrogów w grze Fortune Online. Wraz z twoim bohaterem wybierasz doskonałe strategie ataku i umiejętności, dzięki którym masz szansę na wygraną.

W grze Fortune Online wybierasz się na poszukiwanie przygód w mrocznych krainach i przy odrobinie szczęścia znajdziesz przydatne przedmioty. Za pomocą znalezionych przedmiotów możesz stworzyć nową, potężną broń, która będzie ci potrzebna w razie wielkiej bitwy w katakumbach.

Wraz z innymi graczami pokonasz twoich najsilniejszych i najgroźniejszych wrogów. Stwórz grupę bohaterów lub przyjaciół i wybierz się razem z nimi w podróż do mrocznych lochów i zlikwiduj zło czające się na ciebie w ciemnościach.

Spraw, abyś został w grze Fortune Online legendarnym i potężnym bohaterem. Pamiętaj, że w katakumbach czeka na ciebie wiele wyzwań, i wraz z nimi mnóstwo złośliwych postaci.