Opis gry BeBees

0
294
5/5 - (1 vote)

Zbieraj przepyszny miód i spraw, aby twoje społeczeństwo pszczół zostało najpotężniejszym w zasięgu wzroku. W tej grze wszystko toczy się wokół latających pszczółek.

 

Pyszny, słodki miód i pszczoły wszędzie w zasięgu wzroku! W grze przeglądarkowej BeBees jesteś odpowiedzialny za ul twoich pszczółek. Na początku gry znajdujesz się z twoimi małymi przyjaciółmi na małej łące pomiędzy wieloma innymi społeczeństwami pszczół. Teraz bierzesz się do pracy i zwracasz uwagę na to, czy masz wystarczający zapas miodu. W grze BeBees miód jest jednocześnie walutą, pożywieniem oraz elementem budowlanym.

W pobliżu twojego ula znajdują się cztery rożne łąki. Aby odnieść sukces, musisz między innymi zainwestować w zbiór miodu na tych łąkach. Wybuduj ul i daj tym samym twoim pszczółkom więcej miejsca do dyspozycji. W każdym ulu znajdują się przedziały do mieszkania, do ochrony jak i również przedziały do zbierania miodu. Królowa potrzebuje też od czasu do czasu więcej miejsca dla siebie.

W miarę potrzeby współpracujesz z innymi społeczeństwami pszczół. Należąc do potężnego sojuszu pokonasz wszystkie wrogie kolonie w grze BeBees. Abyś mógł wyruszyć do walki, potrzebujesz bohatera, który poprowadzi twoją armię pszczół. Szkoląc pszczoły znajdziesz na pewno doskonałego bohatera. Zatrudnić możesz też agresywne szerszenie, osy oraz defensywne trzmiele.

Spraw, aby twój zapas miodu ciągle się powiększał. Dzięki sprytnej strategii i przy odrobinie szczęścia zostaniesz potężną pszczółką. Pokonaj wrogie pszczoły w walce i udowodnij twoje umiejętności strategiczne oraz bitewne.

Źródło: https://tunezjamojemiejscenaziemi.pl/jak-wyrobic-karte-konsularna-lub-paszport-w-ambasadzie-tunezji-w-warszawie/