HellBlades

0
222
Rate this post

Firma Big Point stworzyła jak zwykle ciekawą i świetną graficznie przeglądarkową grę akcji. Tym razem wcielamy się w rolę pilota śmigłowca. Wszystko rozgrywa się na terenach pustynnych a naszym zadaniem jest wykonywanie misji narzuconych przez dowództwo.
Gra ma bardzo dobrą oprawę graficzną, wszystko zrealizowane jest w 3D. Dodatkowo słychać dźwięki wystrzałów co daje większą satysfakcję z gry.

Początkowo musimy przejść tutorial, w którym nauczymy się sterować śmigłowiec, używać działka oraz rakiet. Otrzymamy kilka prostych zadań do wykonania, aby oswoić się z grą. Helikopter, który będziemy pilotować w misjach treningowych nie jest tym, z którym będziemy rozpoczynać grę. Na starcie otrzymujemy tylko malutki śmigłowiec tylu Angel. Niestety posiada on tylko skromne działko, które jednak na razie wystarczy.

Z czasem możemy kupować usprawnienia w różnej postaci. Przede wszystkim powinniśmy zakupić lepszą broń, a także inne dodatki jak osłona maskująca. W HellBlades naszym zadaniem jest wykonywanie misji, jednak możemy także walczyć z innymi graczami w strefie Player vs Player. Na początku warto skupić się na tym pierwszym, ponieważ nie mamy wtedy jeszcze zbyt dużego doświadczenia.

W grze sterujemy prawie wszystkim za pomocą myszki, wybieramy odpowiednie opcji a także poruszamy się śmigłowcem. Przy pomocy przycisku ctrl możemy się zatrzymać, aby precyzyjnie atakować. Dodatkowo spacją wysyłamy rakiety.

Plusy gry:

  • Dobra grafika 3D z animacjami
  • Dźwięki wystrzałów
  • Nowy pomysł, nie ma podobnej gry

Minusy gry:

  • Na chwilę obecną jeszcze mało popularna, ale ma dopiero kilka miesięcy

Adres gry: www.hellblades.pl

Adres forum: www.pl.board.bigpoint.com/hellblades/

Hellblades – zostań pilotem i królem przestworzy

Hellblades to pełna dynamiki gra akcji, w której wcielamy się w rolę pilota śmigłowca. Wykonuj misje i walcz z innymi graczami, aby zostać królem przestworzy.

Poprzedni artykułHegira
Następny artykułHellRacing
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.