Opis gry DragonSoul

0
220
Rate this post

W pełnym niebezpieczeństw fantastycznym świecie wyruszasz wraz z przyjaciółmi na poszukiwanie wyzwania. Znajdujesz się bowiem w samym centrum zaciętego krwawego konfliktu o koronę…

 

W darmowej grze z gatunku MMORPG DragonSoul eksplorujesz fantastyczny wirtualny świat pełen niesamowitych stworzeń i niebezpiecznych kreatur. Gra client DragonSoul przeniesie cię w fikcyjne realia, w których trwa nieustający konflikt pomiędzy ośmioma zwaśnionymi królestwami. Już na początku gry musisz podjąć niezwykle ważną decyzję i zdecydować, po której stronie staniesz do walki.

Twoim zadaniem w grze client DragonSoul będzie wspomaganie wybranego królestwa w walce o ostateczną dominację i władzę. W tym celu musisz użyć wszelkich dostępnych środków, niejednokrotnie uciekając się do przemocy czy spisku. Aby wygrać krwawą wojnę ty i twoje królestwo musicie zmieść przeciwników z powierzchni ziemi. Tylko w ten sposób wspierane przez ciebie imperium będzie mogło sięgnąć po koronę.

W fantastycznej grze online DragonSoul spotkasz na swej drodze baśniowe stworzenia i niesamowite kreatury, nie zawsze w przyjaznych zamiarach. Gra free-2-play oferuje ci pięć różnorodnych klas do wyboru, w ramach których możesz dowolnie kształtować swojego bohatera, stale ulepszając jego umiejętności i zdolności. Wyruszając na podróż po fantastycznym świecie DragonSoul musisz nastawić się na sporą dawkę wrażeń i adrenaliny, bowiem gra oferuje ci ponad 800 urozmaiconych questów, a każdy z nich będzie jeszcze bardziej niebezpieczny i wymagający niż poprzedni.

Jeśli będziesz odpowiednio udoskonalał twojego bohatera w grze client DragonSoul posiądzie on niezwykłe umiejętności, tylko w ten sposób możesz bowiem sięgnąć po koronę. W grze nie jesteś jednak zdany wyłącznie na siebie, u twego boku staną wierni kompani i przyjaciele, z którymi możesz zbudować gildie i połączonymi siłami walczyć o wspólny cel. W walce wspomogą cię również zwierzęcy towarzysze. Pełne wartkiej akcji pojedynki PvP dopełniają pełną fantastyki i emocji grę client DragonSoul, w której musisz udowodnić, że w wirtualnym świecie jest tylko jeden prawdziwy wojownik.