Opis gry Warhammer Online: Wrath of Heroes

0
233
Rate this post

W wirtualnym świecie, w którym każdy walczy z każdym, walka nie toczy się na jednym froncie. Ani też na dwóch. Tutaj w epickich bojach biorą udział nawet trzy drużyny. Należysz już do jednej z nich?

 

W grze client Warhammer Online: Wrath of Heroes stajesz się bohaterem świata fantasy. W tej grze MMOG wybierasz swoją postać i ścierasz się z przyjaciółmi, z którymi możesz łączyć się w drużyny, lub też wkraczasz w ogień walki z zupełnie ci obcymi graczami.

Darmowa gra do pobrania Warhammer Online: Wrath of Heroes oferuje ci pełne wartkiej akcji pojedynki, w której główny nacisk kładziony jest na starcia PvP. W grze wcielasz się w jedną z wielu oferowanych ras, na przykład Orków, Elfów lub Karłów. Rekrutujesz kolejnych herosów do swojego zespołu tak, aby w efekcie końcowym stanąć na najwyższym miejscu rankingu.

Każda z ras, które masz do wyboru Warhammer Online: Wrath of Heroes cechuje się pewnymi słabościami i mocnymi stronami. Każda z nich walczy również na swój indywidualny sposób. Będzie to miało oczywiście decydujący wpływ na twoje losy w grze. Ciekawostką tej gry free-2-play jest to, że podczas jednej rundy walki możesz w dowolnej chwili zmienić swojego bohatera na innego i tym samym przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W każdej rundzie walk w tej grze MMOG pojedynkujesz się z pięcioma innymi wojownikami a przeciwko sobie macie maksymalnie dwie inne drużyny, każdrorazowo po sześciu graczy. W Warhammer Online: Wrath of Heroes możliwe są więc bezpośrednie walki 6-vs-6-vs-6! Dzięki temu gra gwarantuje ci niezapomnianą przygodę i brak chwili wytchnienia podczas walk. Przy takiej dawce akcji nie ma szans, abyś się nudził!

W kreskówkowej grafice Warhammer Online: Wrath of Heroes pojedynki są jak nabardziej śmiertelnie poważne. Dzięki technice Cel-Shading, gra dostarcza ci zarówno wrażeń optycznych jak i codzienną dawkę adrenaliny i akcji.