Opis gry Durango

0
198
Rate this post

Wyobraź sobie, że znalazłeś się w kompletnej dziczy z dala od cywilizacji. Nie masz żadnej broni, żywności, schronienia, a w pobliżu przechadzają się potężne dinozaury. Tak właśnie zaczyna się twoja przygoda w surwiwalowej strategicznej grze od Nexon.

 

Durango to strategiczna gra z widokiem izometrycznym przeznaczona na urządzenia mobilne, w której będziesz starał się przeżyć w nieprzyjaznym świecie pełnym dinozaurów. Aby ci się to powiodło będziesz musiał znaleźć pożywienie, zbudować dla siebie schronienie i zadbać o swoje zdrowie.

Aby przeżyć, musisz odpowiednio zatroszczyć się o swoje siły witalne, które będą określone przez takie współczynniki jak zdrowie, energia i samopoczucie. Stan każdego z nich wpływa na pozostałe. Aby utrzymać je na odpowiednim poziomie, będziesz musiał po pierwsze znaleźć coś do jedzenia. Zjeść da się niby wszystko co wygląda do zjedzenia, ale dzięki zdobytemu doświadczeniu będziesz mógł z tego przygotować z czasem naprawdę smaczne i pożywne potrawy. Pamiętaj, że w realnym świecie kuszące słodycze i tłuste niezdrowe potrawy, tutaj będą idealnym źródłem niezbędnej energii.

Po drugie musisz znaleźć odpowiedne miejsce na założenie swojej bazy. Budować można w dowolnym miejscu, ale lokalizacja w pobliżu wody, z dostępem do żywności i innych zasobów naturalnych będzie najlepszym wyborem. Gdy już się wstępnie zadomowisz, będziesz mógł w swojej bazie zacząć tworzyć pierwsze proste narzędzia i broń. Dzięki czemu wybierzesz się w końcu na polowanie.

Dobrym miejscem łowieckim są okolice wody, w pobliże której przychodzą dinozaury aby ugasić pragnienie. Najlepiej korzystać z pomocy pułapek. Pozwoli ci to upolować dinozaury, ograniczając jednocześnie niebezpieczeństwo zranienia, tym samym zwiększając twoje możliwości przetrwana. Większe i bardziej niebezpieczne jaszczury uda ci się pokonać korzystając z przemyślanych strategii angażujących większą liczbę graczy. To też prowadzi do konkluzji, aby swoją bazę budować w pobliżu innych, co powinno zwiększyć waszą szansę na przeżycie.

Strategiczne MMO Durango stworzyli ludzie odpowiedzialni za Vindictus. Gra zaprojektowana jest na różne platformy mobilne, w tym te oparte na systemie iOS, Android i Nvidia Shield.