Opis gry Brawl Busters

0
182
Rate this post

Dobrych strzelanek nigdy za wiele. Zwłaszcza, jeśli jej pełne akcji strzelaniny odbywają się w kolorowej i pełnej humoru scenerii. Chcesz udowodnić swoje męstwo? A więc przeładuj! Celuj! Ognia!

 

Jeśli szukasz zaczepki, by tylko dobyć broni, to trafiłeś pod właściwy adres. Udaj się na pełne świszczących kul i wartkiej akcji strzelaniny i udowodnij, że zasługujesz na miano prawdziwie odważnego super bohatera. W trzecioosobowej strzelance client Brawl Busters wyruszasz na pełne niebezpieczeństw misje i poddajesz próbie swe wojownicze umiejętności.

W kreskówkowym shooterze wcielasz się w jedną z pięciu dostępnych klas bohaterów. Możesz więc rozpocząć przygodę w Brawl Busters jako nieustraszony Strażak lub przybrać postać atletycznego i wysportowanego Boksera, którego obwód bicepsu może przyprawić o zawrót głowy. Do twojej dyspozycji jest również Futbolista, stuknięta Gwiazda rocka oraz siejący postrach w szeregach wroga Zabijaka. Zdecydowałeś? To wyruszaj na spotkanie wyzwania i przygody.

Wybraną postać możesz również dowolnie zmieniać przebierając ją w różnorodne outfity i kształtować w trakcie podróży przez równie kolorowy co niebezpieczny wirtualny świat gry client Brawl Busters. Pokaż co potrafisz podejmując kolejne wyzwania i stawiając czoła pozostałym graczom, którzy też z nie jednego pieca chleb jedli. W pełnych akcji strzelaninach musisz udowodnić, że to właśnie ty tutaj rządzisz.

Oczywiście udowadniasz to za pomocą wyszukanych rodzajów śmiercionośnej broni, którą w zależności od potrzeb możesz dowolnie ulepszać w shooterze Brawl Busters. Z pomocą innych graczy będziesz miał z pewnością wiele okazji, by zmieść przeciwników z powierzchni ziemi. Przygotuj się na niebezpieczeństwa zaliczając modus trenignowy w grze. A potem już tylko unikaj świszczących ci nad głową kul i podejmij wyzwanie Brawl Busters.