Opis gry The Witcher: Battle Arena

0
156
Rate this post

The Witcher: Battle Arena to darmowa mobilna gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), w której będziesz miał szansę wcielić się w jedną z potężnych postaci świata Wiedźmina i brać udział w emocjonujących walkach na arenach Nilfgaardu.

 

W świecie Wiedźmina trwa straszliwa wojna pomiędzy Królestwami Północy, a Cesarstwem z Południa. W tym niebezpiecznym, okrutnym świecie część z bohaterów postanowiła znaleźć sposób na życie i zarobek walcząc na arenach cesarstwa. To tutaj spotykają się najpotężniejsi awanturnicy którzy walczą o bogactwa i uznanie władcy.

W The Witcher: Battle Arena będziesz miał szansę wcielić się w jedną z 8 postaci. Każda z nich posiada zróżnicowane umiejętności i oferuje inny styl gry. Będziesz więc mógł pokierować królową Driad z Brokilonu – Eithne, nadworną czarodziejką króla Vizimira – Filippą Eilhart, Iorvethem – przywódcą Wiewiórek, czyli elfich partyzantów, a także Lethem z Gulety – wiedźminem znanym jako Królobójca. Poza tym do twojej dyspozycji będzie też smoczyca w ludzkiej postaci Saskia, tajemniczy mag – Operator, potężny magiczny Golem i na koniec krasnolud Zoltan Chivay – przyjaciel Geralta z Rivii. Zestaw ten pozwoli ci wybrać bohatera, który najbardziej pasuje do twojego stylu gry, niezależnie czy lubisz walczyć mieczem czy magią.

10 minutowe, dynamiczne walki odbywają się na arenie, a nagrodą za wygraną jest zdobycie uznania Cesarza Nilfgardu, który w zamian będzie mógł spełnić każde twoje życzenie. Jednym z rodzajów potyczek jest tryb podboju, w którym 2 trzyosobowe grupy walczą o przejęcie punktów kontrolnych. Opanowanie większości powoduje utratę punktów przez drużynę przeciwną. Ważne są tu też strefy specjalne gdzie możesz uzupełnić zapasy magicznych eliksirów i bomb.

Grać możesz w siecie wspólnie ze znajomymi lub przeciwko nim. Miłym akcentem jest też możliwość grania w trybie offline, w którym będziesz się zmagał z inteligentnymi botami. Intuicyjny interfejs The Witcher: Battle Arena zaprojektowany jest specjalnie na urządzenia mobilne, a gra dostępna jest na smartfony i tablety z systemem iOS, Android i Windows Phone.