Opis gry Dungeon Keeper

0
228
Rate this post

Uwolnij demona, który kryje się w tobie i zostań nadzorcą własnego lochu w najnowszej odsłonie darmowej gry na smartfony opartej na kultowym tytule Dungeon Keeper.

 

Najbardziej znany diabeł w historii gier komputerowych powraca, aby pojawić się na ekranie twojego smartfona. Pierwszy raz w historii tytułu Dungeon Keeper, nie tylko będziesz musiał bronić dostępu do swoich podziemii, ale otrzymasz możliwość złożenia sąsiedzkiej wizyty innym graczom. Plądrowanie obcych lochów zwiększy twoją reputację wśród społeczności i pozwoli ci wypełnić skarbiec łupami.

Nowa odsłona Dungeon Keeper przeznaczona na platformy mobilne nie jest już tak mroczna, jak oryginalna wersja stworzona na PC, ale znajome postaci i swojska mechanika gry, powinny zadowolić starych fanów tytułu. Nie obawiaj się, że będziesz musiał własnoręcznie trudzić się kopaniem tuneli. Pod twoją opieką będzie wielu biednych pomocników, których wykorzystasz do swoich niecnych celów. Najistotniejszą sprawą jest obrona serca twojego podziemia. Pamiętaj, że jeżeli ktoś się tam dostanie i cię okradnie, wszyscy się o tym dowiedzą i będą za twoimi plecami nabijać się z twojej nieudolności. Chyba nie chcesz nikomu pokazać, że jesteś słabeuszem?

Tak więc pamiętaj aby twój loch był zawsze w pełni gotowy na przyjęcie gości. Pomyśl o ciekawym układzie korytarzy, naszpikuj je pułapkami i wypełnij hordami sług. Nie zapomnij ich nakarmić, wyszkolić i dać im się wyspać. Naturalnie, okazjonalny klaps dla bardziej opornych nigdy nie zaszkodzi. Niech znają swoje miejsce w szeregu.

Obojętnie czy będziesz grał w trybie single player przeciwko wirtualnym przeciwnikom, czy przejdziesz do walki z prawdziwymi graczami, zapewniam cię że będziesz miał ręce pełne roboty. Twój smartfon i tablet będą rozgrzane do czerwoności tak jak twoja demoniczna skóra. Razem z komicznymi i złowieszczymi elementami gry, groteskowymi postaciami i wciągającym trybem PvP/PvE, Dungeon Keeper stanie się niedługo twoim nowym nałogiem. Jesteś gotowy na mroczną rozgrywkę? Tak więc kop, kombinuj i dominuj!