Opis gry Land of Chaos Online

0
238
Rate this post

W wirtualnym trójwymiarowym świecie walczysz z groźnymi przeciwnikami. Wejdź w ten świat pełen fantastycznych istot i pokonaj silne hordy. Czy jesteś już gotów?

 

Land of Chaos Online łączy w sobie elementy gier strategicznych, RPG oraz strzelanek z perspektywy trzeciej osoby. W grze Land of Chaos Online (LOCO) zaczynasz twoją przygodę od wyboru bohatera. Wybierz jednego z dziesięciu bohaterów i przygotuj się już wraz ze swoim śmiałkiem na emocjonujące walki oraz na urozmaicone misje.

Każdy bohater posiada szczególne talenty oraz umiejętności w obsłudze broni. Rozwijając talenty twojego śmiałka zbierasz tym samym doświadczenie.

Przygotowując się do bitwy z wrogiem wybierasz spośród pięciu twoich umiejętności bitewnych, których będziesz mógł użyć podczas walki. Dlatego musisz się dobrze zastanowić jakie umiejętności wybierzesz. Wymaga to wiele sprytu. Podczas bitwy możesz walczyć trzema bohaterami, których możesz w miarę potrzeby zmieniać. Poziom energii jednego bohatera opada, to szybko wybierz drugiego!

W grze Land of Chaos Online masz dwa różne typy walki do dyspozycji. Na dużej arenie walczysz wspólnie z innymi graczami przeciwko wrogiej drużynie. Jeżeli zdecydujesz się jednak na mniejszą bitwę, to w pojedynkę masz możliwość udowodnić swoje umiejętności bitewne. Wygrywając walkę otrzymujesz złoto, dzięki któremu możesz ulepszyć twoje uzbrojenie.

Land of Chaos Online jest grą typu Client Games, dlatego aby poznać ten fantastyczny i ogromny świat trójwymiarowy musisz ściągnąć bezpłatnego klienta gry. Zostań poszukiwaczem przygód w tym emocjonującym świecie i pokonaj wrogie hordy.