Opis gry Modern Combat 5

0
258
Rate this post

Piekło to miejsce na ziemi. Jeżeli ktoś może poprawić dramatyczną sytuację pogrożąnego w chaosie miasta, to tylko ty. Żeby powstrzymać spragnionych władzy i krwi psychopatów, musisz posługiwać się bronią tak sprawnie, jakby była przedłużeniem twojej ręki.

 

Terror i przemoc rozprzestrzeniły się jak plaga i wdarły w nawet najgłębsze zakamarki wielkiego miasta. Na ulicach zapanowała totalna anarchia i nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja mogła się uspokoić. Największą nadzieją na zaprowadzenie porządku jest zbrojna interwencja specjalnie wyszkolonych komandosów. Razem z innymi perfekcyjnie przygotowanymi do pełnienia swojej służby żołnierzami musisz wkroczyć do akcji.

Brudna robota dla bohaterów

Modern Combat 5 to przeznaczony na smartfony i tablety FPS od Gameloftu, w którym ratowanie świata wymaga czasami podjęcia bardzo brutalnych środków. Tutaj nie liczą się wielkie słowa i obietnice – nie możesz pozwolić sobie na zmarnowanie ani chwili. Początek niekończącej się wymiany ognia w tej interwencji nie obędzie się bez wyboru klasy, którą chcesz rozgrywać sytuację w Modern Combat 5. Sam najlepiej znasz sposób unicestwiania wrogów, który najbardziej ci odpowiada. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na walkę jako: Assault, Heavy, Recon czy Sniper, w strzelance Modern Combat 5 będziesz miał do odwalenia kawał brudnej roboty.

Solo lub ramię w ramię w Squadzie

Jako samotny strzelec, albo w trybie multiplayer przyjdzie ci zmierzyć się z uzbrojonymi po zęby szaleńcami – rozpęta się istna rzeź. Kampania będzie prowadzić cię przez niebezpieczne lokacje rozrzucone po całym świecie. Rozbudowany multiplayer pozwoli ci natomiast przelewać pot, krew i łzy z innymi graczami online. Walka PvE potrafi mieć bardziej ujednolicony poziom trudności, ale to, co wydarzy się na ekranie twojego smartfona albo tabletu w pojedynkach Squad vs. Squad pozostaje jedną wielką niewiadomą. Żeby sprawniej współpracować ze swoimi kamratami z drużyny, będziesz mógł utrzymywać z nimi stałą łączność poprzez Squad Chat (dostępny jest też Global Chat).

Żeby zabrać się do roboty i wypowiedzieć krwawą wojnę wszystkim uzbrojonym świrom, którzy postanowili przejąć kontrolę nad światem, musisz tylko pobrać Modern Combat 5 na swoje urządzenie mobilne za darmo w przypadku systemu iOS lub za drobną opłatą, jeżeli używasz urządzenia z Androidem.