Opis gry War of the Immortals

0
241
Rate this post

Udaj się na walkę na śmierć i życie przeciwko potężnym Nieumarłym. Stań się legendą i zaprowadź w końcu porządek w skąpanym w chaosie i krwawych wojnach świecie Montenia.

 

W grze client War of the Immortals z gatunku MMORPG wkraczasz do świata chaosu, w którym słowo pokój jest dawno zapomnianym frazesem. Tocząca się nieustannie wojna z Nieumarłymi osiągnęła właśnie swój punkt kulminacyjny i już nic nie może powstrzymać cię przed podjęciem walki z przeciwnikiem.

Tytułowi Nieumarli w grze fantasy War of the Immortals są twoim największym wrogiem, a w walce z nimi musisz użyć wszystkich swych sił i dostępnej broni, by ich zgładzić. By położyć kres wyniszczającej wojnie musisz udać się na pole bitwy wraz z innymi bohaterami w grze. Rozpoczynając swą przygodę w grze client War of the Immortals wybierasz jeden spośród ośmiu dostępnych charakterów dla twojego bohatera.

By stanąć do walki musisz więc zdecydować, czy chcesz podążać przez mroczny świat gry jako brutalny Wojownik, Czempion lub Prorok, równie dobrze możesz wcielić się na przykład w Elementalistę, Żołnierza lub Nimfę. Każda z klas cechuje się unikalnymi umiejętnościami, które wyróżniają ją na tle pozostałych postaci. Twój bohater będzie dysponował własnym zestawem wyposażenia, który dzięki systemowi wyposażenia duszy będzie ewoluował na kolejnych poziomoach gry War of the Immortals.

Aby skutecznie zmiatać Nieumarłych z powierzchni ziemi możesz przyłączyć się do innych graczy tworząc gildie, w których łatwiej jest stawić czoła przeciwnikowi i wspólnie opracowywać strategię walki. Wewnątrz gildii możesz wymieniać towary i wyposażenie, lub kształcić nowych jej członków, aby jak najlepiej przygotować się na nadchodzące zło w mrocznej grze MMORPG War of the Immortals. Aby udowodnić, kto naprawdę rządzi w ponurej krainie Montenia, musisz również zdobywać nowe terytoria i poszerzać zakres swojej dominacji, twoja wojna właśnie się bowiem rozpoczęła.